0 Item - 0,00 zł 0
W koszyku nie ma jeszcze produktów
Razem (brutto) 0,00 zł

Filtruj według

Marka

Marka

Rozmiar

Rozmiar

Kolor

Kolor

Dookoła świata naklejki na ścianę dla dziecka

Moment, w którym Twoje dziecko zaczyna poznawać świat, jest dla niego przełomowy. Nagle zdaje sobie ono sprawę z tego, że ma wiele możliwości i znajdują się one na wyciągnięcie ręki. W pierwszych latach życia, młoda osoba nie myśli jeszcze jednak o tym w tym kontekście - co nie zmienia faktu, że dalej mogą fascynować ją pewne rzeczy, których nigdy nie miała okazji zobaczyć - są to chociażby dzikie zwierzęta i odległe krainy.

Jeżeli chcemy zaspokoić marzenia naszego malucha to możemy ozdobić jego pokój w taki sposób, aby cały czas miało kontakt z odległym światem - naklejkami ściennymi. Jest to również bardzo ciekawy motyw dekoracyjny, który szybko nie wyjdzie z mody i być może zostanie elementem pokoju naszego dziecka na wiele lat. A jeżeli po pewnym czasie postanowi ono jednak, że przydałyby się zmiany – taką naklejkę można ściągnąć dosłownie w kilka minut.

Co dokładnie znajdzie się na naklejkach z motywami podróżniczymi? Wszystko to, co znajdziemy dookoła świata – przeróżne budynki, pojazdy, elementy architektury, ale także balony, sterowce i samoloty.

Aktywne filtry

24h
wysyłka
SALE
-25%
OUTLET Naklejka Samoloty /... OUTLET Naklejka Samoloty /...