0 Item - 0,00 zł 0
W koszyku nie ma jeszcze produktów
Razem (brutto) 0,00 zł

Filtruj według

Rozmiar

Rozmiar

Misiowa kolekcja, czyli niepowtarzalny klimat pokoju dziecięcego

Naklejki z misiowej kolekcji to propozycja dekoracji do pokoju dziecka, która zapewnia niepowtarzalny klimat wnętrza. Od zawsze misie należą do najpopularniejszych zabawek dziecięcych. Jednak również w formie nadruków misie są ubóstwiane przez najmłodszych. Miś na ścianie niewątpliwie stanie się przyjacielem malucha. Jednak misiowa kolekcja to naklejki na ścianę również z wieloma innymi wzorami.

Aktywne filtry

Serduszka, chmury, figury geometryczne – to tylko część oferty. Warto zastanowić się, które wzory najlepiej wpiszą się w wystrój danego pomieszczenia oraz sprawią najwięcej radości dziecku. Co niezwykle istotne, oferujemy naklejki w różnych wersjach kolorystycznych. W omawianej kolekcji dominuje złoto i beż, jednak do wyboru jest również wiele innych barw. Kolekcja powstała z myślą o zapewnieniu Twoim pociechom największego komfortu oraz optymalnych warunków rozwoju.

Misiowa kolekcja – naklejki na ścianę z folii matowej

Oferowane przez nas naklejki wykonane są z folii matowej. Misiowa kolekcja to naklejki na ścianę najwyższej jakości, gwarantujące estetyczną dekorację pokoju przez wiele lat. Odporność na rozmaite warunki atmosferyczne jest gwarantem długowieczności naklejek. Co więcej, nie musisz się martwić, że tło nie wkomponuje się wystrój wnętrza. Misiowa kolekcja to naklejki pozbawione tła, wycinane po obrysie. Tym samym tworzą one spójną całość ze ścianą. W rzeczywistości trudno zauważyć, że ozdoba jest naklejką, ponieważ faktycznie staje się ona trwałą częścią ściany. Należy pamiętać, że jest to dekoracja jednokrotnego użytku. Po umieszczeniu naklejki na ścianie, nie ma możliwości przyklejenia ozdoby w  innym miejscu.