0 Item - 0,00 zł 0
W koszyku nie ma jeszcze produktów
Razem (brutto) 0,00 zł

Filtruj według

Marka

Marka

Rozmiar

Rozmiar

Kolor

Kolor

Puszczanie latawców to niezwykle lubiana przez dzieci zabawa. Teraz bez względu na warunki atmosferyczne panujące na zewnątrz, Twój maluch może cieszyć oko unoszącymi się w powietrzu latawcami. Wszystko za sprawą naklejek z serii balony i latawce. Niewątpliwie balony to również zabawki należące do tych cenionych przez dzieci najbardziej. Ciesząc się kolorowymi balonami i latawcami widniejącymi na ścianie, dziecko od razu wprawia się w lepszy humor. Jednak kolekcja balony i latawce to naklejki na ścianę, które poza głównym motywem oferują o wiele więcej. 

Aktywne filtry

Interesującą propozycję stanowi na przykład panda trzymająca kolorowe balony. Taka dekoracja to niewątpliwie marzenie większości dzieci. Jeśli chcesz sprawić dziecku niespodziankę, o której nigdy nie zapomni, możesz zamówić naklejkę już dzisiaj. Ulubiony kolor Twojego dziecka to różowy? A może preferuje błękit? Bez względu na to, jak jest odpowiedź na to pytanie, znajdziesz u nas odpowiednią naklejkę z pandą oraz o wiele więcej motywów.

Potwierdzona jakość naklejek na ścianę

Dbamy o to, aby produkty trafiające do naszej oferty cechowała najwyższa możliwa jakość. Wszystkie naklejki na ścianę, w tym również te z kolekcji balony i latawce, wykonane są z folii matowej o potwierdzonej wytrzymałości. Kolory wzorów pozostają wyraziste, a naklejka ściśle przylega do ściany przez wiele lat. Za sprawą mocnego przytwierdzenia do powierzchni, nie ma możliwości przyklejenia naklejki w inne miejsce. Warto zatem dobrze rozważyć miejsce jej umiejscowienia.