0 Item - 0,00 zł 0
W koszyku nie ma jeszcze produktów
Razem (brutto) 0,00 zł

Filtruj według

Kolor

Kolor

Materiał dominujący

Materiał dominujący

Rozmiar łóżka

Rozmiar łóżka

Pinio Swing

Meble Pinio Swing to nowa propozycja mebli dziecięcych, która powstała przy ścisłej współpracy Pinio i My Sweet Room. Pinio Swing to kolekcja, z której jesteśmy dumni! Przypomnijmy, że Pinio to producent, któy zajmuje się tworzeniem mebli drewnianych do niemal 30 lat. Natomiast od ok. 20 lat wizytówką firmy są meble dziecięce. Zatem można w tym przypadku mówić o bardzo dużym doświadczeniu producenta. Równie duże jest uznanie ze strony klientów, doceniających meble Pinio.

 

Aktywne filtry

Przytulne meble dziecięce Pinio Swing

Meble dziecięce Pinio Swing to produkty utrzymane w klimacie pozostałych produktów marki. Łóżeczka, biurka, szafy czy regały Pinio Swing wykonane są w stylu skandynawskim. Minimalistyczny styl nie oznacza jednak, że meble nie są przytulne. Niebanalne projekty, a także łączenie bieli z naturalnym kolorem drewna, sprawiają, że mebel ożywia wnętrze, a także czyni je przytulnym miejscem.

Meble Pinio zawsze był znane z dużej wytrzymałości. Podobnie meble dziecięce Pinio Swing cechuje wysoka jakość wykonania,  gwarantująca długą żywotność konstrukcji. Wszystko za sprawą wykorzystania do produkcji mebli trwałego drewna bukowego. Stanowi on podstawę konstrukcyjną mebli Pinio Swing, do spółki z płytami MDF. Dzisiaj płyty MDF stają się jednym z najpopularniejszych materiałów konstrukcyjnych, wykorzystywanych do produkcji mebli. Wszystko za sprawą ich trwałości, połączonej z elastycznością i łatwością obróbki materiału.