Lampa drewniana Ptaszek Mini

  829,00 zł
  Brutto

  Wyjątkowe lampy sprawdzą się w każdym wnętrzu. Jedyna w swoim rodzaju, ręcznie wykonana lampa doskonale sprawdzi się w pokoju dziecięcym i doda wyjątkowego uroku. Spraw swojemu dziecku lub komuś bliskiemu stylowy i oryginalny prezent. Lampy produkowane są z naturalnego drewna i malowane specjalnymi farbami wodnymi, które są w pełni bezpieczne i nie zawierają substancji szkodliwych, o czym świadczy certyfikat Polskiego Towarzystwa  Alergologicznego.

  Kolor Lampki
  Ilość
    wysyłka w 4 tygodnie

   

  Polityka bezpieczeństwa dostępna jest pod adresem: https://mysweetroom.pl/content/13-regulamin

   

  Zasady dostawy dostępne są pod adresem: https://mysweetroom.pl/content/16-dostawa

   

  Informacje o zwrotach i reklamach dostępne są pod adresem: https://mysweetroom.pl/content/1-zwroty

  Specyfikacja produktu


  - wymiary:
    20x12 cm

  - materiał: lite drewno sosnowe

  - lampki LED ciepły biały  2,2W

  - zasilacz dogniazdkowy Input: AC 100-240 Output: DC 24V

  - certyfikaty CE, FCC, RoHS

  - czas świecenia: ok. 100 000H

  - włącznik: pilot umożliwiający włączenie, wyłączenie lampki, ale też jej ściemnienie i rozjaśnienie, z czasowym wyłącznikiem 

  - kabel biały  Jeśli chcesz, żeby Twoja lampka była kinkietem, dodaj tę informację w uwagach klienta. Wykonamy wtedy lampkę z bezpośrednim podpięciem do sieci, bez włącznika.

  Jeśli chciałabyś żeby Twoja lampka była kinkietem, który można połączyć bezpośrednio z siecią elektryczną, dodaj tę informację w uwagach klienta. Wykonamy wtedy lampkę z bezpośrednim podpięciem do sieci, bez włącznika. Uwaga- do lampy kinkiet, nie jest dołączony pilot!