Dywan Prostokątny Happy Star - Lorena Canals & Mr Wonderfull

  778,00 zł
  Brutto

  Bardzo wyjątkowa kolaboracja Mr Wonderful i hiszpańskiej marki Lorena Canals. Liczenie gwiazd stanie się niezwykłą grą w Twoim domu z tym niebem pełnym gwiazd! Wykonany z naturalnej bawełny i nietoksycznych barwników. Co więcej, możesz wrzucić go do domowej pralki, kiedy tylko chcesz!

  Ilość
    wysyłka 24H

   

  Polityka bezpieczeństwa dostępna jest pod adresem: https://mysweetroom.pl/content/13-regulamin

   

  Zasady dostawy dostępne są pod adresem: https://mysweetroom.pl/content/16-dostawa

   

  Informacje o zwrotach i reklamach dostępne są pod adresem: https://mysweetroom.pl/content/1-zwroty

  Bardzo wyjątkowa kolaboracja Mr Wonderful i hiszpańskiej marki Lorena Canals. Dywan ten będzie Twoim najlepszym partnerem, który pomoże Ci zabawiać Twoje maluchy.

  Podstawowe informacje:

  • wymiary: 120x160 cm
  • wyprodukowany w 100% z naturalnej bawełny i nietoksycznych barwników
  • dywan można prać w domu, w zwykłej pralce
  • dzięki użytym materiałom dywan jest lekki i miękki

  Jakość

  Produkt spełnia wszystkie normy jakości i bezpieczeństwa do użytku przez dzieci. Jest to produkt wytwarzany ręcznie. Możliwe są drobne różnice w kolorze i kształcie. Produkt posiada certyfikaty ISO 9001, ISO 14001 oraz ISO 18001, a także certyfikaty AITEX. W procesie produkcyjnym nie użyto żadnych toksycznych barwników lub zanieczyszczających środowisko. W procesie produkcyjnym nie zatrudniano nieletnich. Wdrożono środki kontroli, by wykryć ewentualne igły i inne elementy metalowe.Wszystkie dywany zawierają podpis projektanta na spodzie dywanu, który świadczy o jego jakości i autentyczności.