Nasza strona używa plików „cookies" m.in. w celach reklamowych i statystycznych. Więcej infomacji >>
Mata Discovery

Mata Discovery

Explore. Dream. Discover. Poszukuj. Marz. Odkrywaj. Te trzy słowa zainspirowały nas do stworzenia maty dla wszystkich Małych Odkrywców ciekawych świata. 

Jesteś zainteresowany tym produktem?

  Zadzwoń: +48 575 333 510

  lub napisz wiadomość: kontakt@mysweetroom.pl

Mata będzie wspaniałym prezentem dla maluszka, który dopiero odkrywa otoczenie oraz dla starszaka, który poznaje zwierzęta i kontynenty. Stonowane kolory pasują do każdego wnętrza, a unikalny wzór pozwala łączyć naukę z zabawą.

Mata to miejsce do poleżenia, poczytania bajek i zabawy klockami. Pomoże poznać nazwy zwierząt i miejsca gdzie mieszkają. Otworzy drzwi do wyobraźni i pozwoli podróżować w najdalsze krańce świata, nie ruszając się z domu. To wspaniały pomysł na spędzenie razem czasu i odkrywanie świata małymi krokami.

Materiał: bawełna 100%

Wymiary-do wyboru: średnica 95 cm +/-2 cm oraz 125 cm +/-2 cm

Konserwacja: można czyścić punktowo oraz prać w pralce i prasować (bez wirowania, w temp 30 stopni, program do delikatnych tkanin), suszyć należy na płasko

Dodatki: Do zabawy na dywanie idealnie nadają się drewniane klocki konstrukcyjne, z których mogą powstać budynki, fortece, mosty i wiele innych, a także drewniane autka - niezbędne na każdej drodze. Zestaw drewnianych zwierzątek będzie idealnym uzupełnieniem maty- można dopasować figurki do kształtów i nazywać poszczególne zwierzęta.

Bestsellery

  • BESTSELLERY