Fotel do karmienia pikowany + PODNÓŻEK GRATIS

  1 650,00 zł
  Brutto

  Piękny fotel do karmienia typu "uszak" to must-have dla każdej karmiącej mamy!

  Mebel posiada odpowiednio wysokie i wyprofilowane oparcie oraz podłokietniki, co gwarantuje wygodę podczas siedzenia jak i wstawania. Zaletą fotela jest również jego wygląd, doda on uroku i ciepła w każdym wnętrzu.

  Fotel jest bardzo solidny i posłuży na lata,wykonany został z drewna i płyty meblowej, natomiast siedzisko to połączenie sprężyn i wysokiej jakości pianki elastycznej.

  Dostępny jest w wielu kolorach i strukturach materiałów. Oprócz kolorów obicia można też dokonać wyboru w stylu i barwie nóżek.

  PROMOCJA - PODNÓŻEK GRATIS DO FOTELA. CHCESZ SKORZYSTAĆ Z PROMOCJI - WPISZ UWAGACH DO ZAMÓWIENIA - PODNÓŻEK GRATIS

  Ilość
    wysyłka w 3 tygodnie

   

  Polityka bezpieczeństwa dostępna jest pod adresem: https://mysweetroom.pl/content/13-regulamin

   

  Zasady dostawy dostępne są pod adresem: https://mysweetroom.pl/content/16-dostawa

   

  Informacje o zwrotach i reklamach dostępne są pod adresem: https://mysweetroom.pl/content/1-zwroty

  Piękny fotel do karmienia typu "uszak" to must-have dla każdej karmiącej mamy!

  Mebel posiada odpowiednio wysokie i wyprofilowane oparcie oraz podłokietniki, co gwarantuje wygodę podczas siedzenia jak i wstawania. Zaletą fotela jest również jego wygląd, doda on uroku i ciepła w każdym wnętrzu. Uwaga fotel pikowany - ze względu na pikowanie posiada twardsze oparcie od fotela gładkiego. Dla klientów lubiących miękkie oparcia polecamy fotel gładki, natomiast fotel pikowany jest dedykowany dla osób lubiących twardsze oparcia.

  Fotel jest bardzo solidny i posłuży na lata,wykonany został z drewna i płyty meblowej, natomiast siedzisko to połączenie sprężyn i wysokiej jakości pianki elastycznej.

  Dostępny jest w wielu kolorach i strukturach materiałów - co pozwala odpowiednio dobrać go do każdego wnętrza. Tkaniny obiciowe są odporne na plamy i zabrudzenia, charakteryzują się dużą odpornością na ścieranie oraz ograniczoną wchłanialnością płynów. Dzięki tym zaletom fotel będzie łatwo utrzymać w czystości.

  Oprócz kolorów obicia można też dokonać wyboru w stylu i barwie nóżek.

  W celu dobrania odpowiedniego fotela oraz jego koloru zapraszamy do salonu, gdzie można wypróbować fotel i poczuć jego wygodę.

  Czas oczekiwania na fotel wynosi 2 tygodnie.

  Udzielamy 2 letniej gwarancji.


  Na zdjęciu widoczny jest fotel z materiału Pagani

  Posiadamy bardzo wiele tkanin obiciowych w ofercie. napisz/zadzwoń do nas w jakim kolorze fotela szukasz - podeślemy do Ciebie zdjęcia różnych materiałów w danym kolorze na maila. Pomożemy wybrać idealny materiał fotela dla Ciebie.

  Nóżki : stylowe, ludwik lub proste

  Kolory nóżek: białe, jasne drewno, ciemne drewno, czarne

  W UWAGACH DO ZAMÓWIENIA PROSZĘ PODAĆ NUMER WYBRANEGO MATERIAŁU OBICIOWEGO (jeśli inny od fotela widocznego na zdjęciu) ORAZ KOLOR NÓŻKI

  Wymiary : 75 cm/ 70 cm / 103 cm