Zazu ZOE Usypianka Pingwin Pink

  129,00 zł
  Brutto

  Nieprzerwany sen i regularny odpoczynek są bardzo ważne dla rozwoju dziecka. Czasami jednak maluchy mają problemy z zasypianiem lub często budzą się w nocy. Pingwinek ZOE pomaga maluszkowi w uzyskaniu spokojnego, nieprzerywanego snu aż do samego rana.

  Ilość
    wysyłka w 24H

   

  Polityka bezpieczeństwa dostępna jest pod adresem: https://mysweetroom.pl/content/13-regulamin

   

  Zasady dostawy dostępne są pod adresem: https://mysweetroom.pl/content/16-dostawa

   

  Informacje o zwrotach i reklamach dostępne są pod adresem: https://mysweetroom.pl/content/1-zwroty

  Pingwin ZOE to lampka nocna oraz głośnik bezprzewodowy w jednym. Posiada 5 zaprogramowanych melodii - mamy tutaj odgłos bicia serca, huczący wodospad, dźwięki natury, kojącą muzykę oraz kołysanki. ZOE został wyposażony w głośnik bezprzewodowy, który pozwala na słuchanie ulubionych piosenek lub bajek nawet przez całą noc. Urządzenie można połączyć za pomocą Bluetooth z urządzeniem mobilnym i uzyskać nieograniczony dostęp do muzyki i bajek chociażby ze specjalnego kanału ZAZU, który znajdziesz na platformie Spotify.

  Specyfikacja:
  - obsługiwane przez ładowalną baterię i kabel USB (w zestawie)
  - ZOE jest testowane zgodnie z międzynarodowymi przepisami
  - posiada wbudowaną lampkę nocną

  Wymiary pingwina:
  - wysokość 16 cm
  - szerokość 5 cm
  - długość 10 cm

  Marka Zazu pochodzi z Holandii i jej celem jest pomoc rodzicom dzieci, które mają problem ze snem w czasie nocy. Założyciele Nynke Bakker i Sven van der Veen, oboje rodzice 3 małych dzieci, połą-czyli siły w 2013 roku i stworzyli własną markę produktów dla dzieci które charakteryzują się nowo-czesnym wzornictwem. Troska o dobry i zdrowy sen dzieci i ich rodziców, to główna misja twórców marki Zazu!