Zazu SAM Trener Snu Owca Grey

179,00 zł
Brutto

Baranek SAM to ekspert w trenowaniu snu. Problemy ze snem u małych dzieci są dość powszechne. Małe dzieci nie mają poczucia czasu. Trener snu SAM pomoże w wyjaśnieniu dziecku pojęcia czasu, którego one nie posiadają.

Ilość
  wysyłka do 7 dni

 

Polityka bezpieczeństwa dostępna jest pod adresem: https://mysweetroom.pl/content/13-regulamin

 

Zasady dostawy dostępne są pod adresem: https://mysweetroom.pl/content/16-dostawa

 

Informacje o zwrotach i reklamach dostępne są pod adresem: https://mysweetroom.pl/content/1-zwroty

Problemy ze snem u małych dzieci są dość powszechne. Małe dzieci nie mają poczucia czasu. Trener snu pomoże w wyjaśnieniu dziecku pojęcia czasu, którego one nie posiadają. SAM zamyka oczy przed snem i otwiera rano, kiedy można już wstać. Wieczorem dziecko zamyka oczy razem z SAMEM. Ekran LCD wtedy świeci się na ciemnoniebieski kolor. Pół godziny przed pobudką, kolor ekranu zmienia się na zielony, informując Twoje dziecko, że niedługo można wstać. O ustawionej godzinie SAM otworzy oczy, a ekran zmieni kolor na jasnoniebieski i pokaże się słoneczko. Można również ustawić alarm dźwiękowy.

Wyświetlacz LCD zmienia kolor na dzień lub noc. Czas analogowy i cyfrowy SAM ma wbudowany budzik dla starszych dzieci – trzy dźwięki z regulowana głośnością (beczenie baranka, ćwierkanie ptaszków i alarm standardowy). Trener snu posiada regulowaną jasność i automatyczne wyłączanie. Istnieje również możliwość przyciemniania lampki nocnej. Może świecić ciągle lub wyłączać się po 5, 15 lub 30 minutach.

Specyfikacja:
- działa na prąd zmienny / stały (w zestawie) i baterie (4 x AA, brak w zestawie)
- SAM nie jest zabawką i jest testowany zgodnie z międzynarodowymi przepisami
- zalecenia wiekowe: od 2 do 2,5 lat (w zależności od rozwoju)

Wymiary lampki:
- szerokość 20 cm
- wysokość 12 cm
- długość 14 cm
- średnica ekranu LCD 7 cm

Marka Zazu pochodzi z Holandii i jej celem jest pomoc rodzicom dzieci, które mają problem ze snem w czasie nocy. Założyciele Nynke Bakker i Sven van der Veen, oboje rodzice 3 małych dzieci, połą-czyli siły w 2013 roku i stworzyli własną markę produktów dla dzieci które charakteryzują się nowo-czesnym wzornictwem. . Troska o dobry i zdrowy sen dzieci i ich rodziców, to główna misja twórców marki Zazu!