Zazu LOU Lampka Nocna Sowa Taupe

  159,00 zł
  Brutto

  Poznaj LOU – lampkę nocną reagująca na głos Twojego dziecka. Gdy maluch budzi się, Lou automatycznie włącza światło, gdyż głos aktywuje czujnik dźwięku. Sowa emituje delikatne, oświetlające kontury pokoju i otoczenia światło. Lampka działa uspakająco na dziecko.

  Ilość
    wysyłka do 7 dni

   

  Polityka bezpieczeństwa dostępna jest pod adresem: https://mysweetroom.pl/content/13-regulamin

   

  Zasady dostawy dostępne są pod adresem: https://mysweetroom.pl/content/16-dostawa

   

  Informacje o zwrotach i reklamach dostępne są pod adresem: https://mysweetroom.pl/content/1-zwroty

  Poznaj LOU – lampka nocna reagująca na głos. Głos aktywuje czujnik dźwięku, który włącza sowę, jeśli Twoje dziecko budzi się w nocy. Lampka posiada timer z automatycznym wyłączaniem. Możesz ustawić timer, aby automatycznie się wyłączał kiedy maluch zapadnie w sen.  Możesz również obniżyć jasność, ustawić LOU tak, aby wyłączało się po 30 lub 60 minutach. Gdy Twoje dziecko się obudzi i płacze, czajnik dźwięku automatycznie oświetla sowę. Możesz też zostawić oświetloną sowę na całą noc lub włączyć obydwa światełka, kiedy szykujecie się do snu, po czym zmniejszyć ich jasność na czas zasypiania.

  Ustawiając auto-wyłączanie pierścienia i sowy, lampka wyłączą się, kiedy dziecko zapadnie w sen. Można też zostawić tylko jedno ze źródeł światła. Sowa emituje delikatne, oświetlające kontury pokoju i otoczenia światło.Jeśli wolisz, żeby w pokoju było całkowicie ciemno w nocy, wyłącz światełka, a sowa nadal będzie czuwać. Lampka włączy się, gdy dziecko będzie niespokojne, oświetlając delikatnie pokoik i pokazując, że nie ma czego się bać. Jeśli maluch uspokoi się, światełko automatycznie wyłączy się po 5 minutach.

  Specyfikacja:
  - działa na prąd zmienny / stały (w zestawie USB) i baterie (3 x AA, brak w zestawie)
  - światła LED, które się nie nagrzewają
  - LOU nie jest zabawką i jest testowany zgodnie z międzynarodowymi przepisami

  Wymiary lampki:
  - wysokość 14 cm
  - szerokość 20 cm
  - długość 12 cm


  Marka Zazu pochodzi z Holandii i jej celem jest pomoc rodzicom dzieci, które mają problem ze snem w czasie nocy. Założyciele Nynke Bakker i Sven van der Veen, oboje rodzice 3 małych dzieci, połą-czyli siły w 2013 roku i stworzyli własną markę produktów dla dzieci które charakteryzują się nowo-czesnym wzornictwem. . Troska o dobry i zdrowy sen dzieci i ich rodziców, to główna misja twórców marki Zazu!