• -15%

Bellamy Lotta Latte nadstawka biurka

139,00 zł
118,15 zł Zniżka 15%
Brutto

Najniższa cena w ciągu 30 dni: 118,15 zł

Dedykowany organizer w formie nadstawki do biurka Lotta pomoże w utrzymaniu porządku.

Ilość
  wysyłka w 3-4 dni.

 

Polityka bezpieczeństwa dostępna jest pod adresem: https://mysweetroom.pl/content/13-regulamin

 

Zasady dostawy dostępne są pod adresem: https://mysweetroom.pl/content/16-dostawa

 

Informacje o zwrotach i reklamach dostępne są pod adresem: https://mysweetroom.pl/content/1-zwroty

  Nadstawka do biurka Lotta stanowi doskonałe uzupełnienie dla każdego, kto chce zwiększyć komfort, funkcjonalność i estetykę swojego miejsca pracy. Niezależnie od wieku – czy to dzieci, nastolatki, czy dorośli – każdy znajdzie w niej coś dla siebie.

Powody dla których warto ją kupić:

-Ergonomia i komfort pracy: pomaga podnieść monitor do poziomu oczu, co znacząco redukuje ryzyko dolegliwości związanych z długotrwałą pracą przy komputerze, takich jak ból szyi czy kręgosłupa. Promowanie prawidłowej postawy ciała może również zmniejszyć zmęczenie, co jest szczególnie ważne dla dzieci i nastolatków w trakcie nauki oraz dla dorosłych spędzających wiele godzin przy biurku.
-Zwiększenie przestrzeni roboczej: Dzięki dodatkowemu miejscu, które oferuje nadstawka, można lepiej zarządzać przestrzenią na biurku. To idealne rozwiązanie na drobne akcesoria biurowe czy szkolne, jak notatniki, długopisy czy smartfony, dzięki czemu przestrzeń pracy jest bardziej zorganizowana i funkcjonalna.
-Łatwość montażu i uniwersalność: Nadstawka do biurka Lotta wyróżnia się nie tylko ergonomią i estetyką, ale także bezinwazyjnym montażem, który nie wymaga wiercenia otworów w biurku, dzięki czemu instalacja jest prosta i szybka, nie pozostawiając śladów użytkowania. Pasuje do każdego modelu biurka z tej serii, zapewniając uniwersalność użytkowania. Ponadto, nadstawka posiada praktyczny otwór na kabel, co ułatwia organizację kabli i utrzymanie porządku na biurku.
-Design i estetyka: Nadstawka do biurka Lotta charakteryzuje się nowoczesnym designem, który doskonale komponuje się z różnorodnymi aranżacjami wnętrz, od pokoju dziecka, przez pokój nastolatka, aż po domowe biuro dorosłego.  

Materiał i wykończenie mebli:
- płyta laminowana

Wymiary:

-Wysokość: 11,8 cm
-Głębokość: 20 cm
-Szerokość: 120 cm

Dostępne kolory:
- snow
- gray
- sage
- sunset
- horizon

- latte

Pielęgnacja:
Produkt należy przecierać miękką bawełnianą tkaniną zwilżoną wodą lub środkiem przeznaczonym do pielęgnacji mebli dla zachowania piękna i trwałości produktu na lata.  

Dodatkowe Informacje:
Produkt dostarczany jest w paczkach do samodzielnego montażu, z łatwą do zrozumienia instrukcją i niezbędnym wyposażeniem.