0 Item - 0,00 zł 0
W koszyku nie ma jeszcze produktów
Razem (brutto) 0,00 zł
Namiot Tipi Biały

Namiot Tipi Biały

Wysyłka w 1 - 2 tygodnie

Namiot Tipi to absolutnie ulubione miejsce zabaw dzieci wypełnione po brzegi dziecięcą radością. Pełni rolę barwnej kryjówki, w której maluchy mogą rozwijać swoją kreatywność i abstrakcyjne myślenie, uciąć sobie krótką drzemkę lub wspólnie z rodzicami czytać ulubione bajki. Nadaje się do postawienia w domu, jak również w ogrodzie lub na balkonie.

Wymiary: 110 cm x 110 cm.
Wysokość namiotu po rozłożeniu: 155 cm

729,00 zł
Brutto
Ilość:

Namiot Tipi to absolutnie ulubione miejsce zabaw dzieci wypełnione po brzegi dziecięcą radością. Pełni rolę barwnej kryjówki, w której maluchy mogą rozwijać swoją kreatywność i abstrakcyjne myślenie, uciąć sobie krótką drzemkę lub wspólnie z rodzicami czytać ulubione bajki. Nadaje się do postawienia w domu, jak również w ogrodzie lub na balkonie.Nasze tipi wyróżnia się ogromną dbałością o detale i wyjątkowymi wzorami tkanin. Jest wykonane ręcznie i niepowtarzalne.

W naszej ofercie znajdziesz również tipi wykonane ze specjalnej tkaniny Cotton Story odpornej na ścieranie i mechacenie. Dodatkowo, tkanina Cotton Story jest pokryta apreturą plamoodporną powodującą perlenie rozlanych cieczy, co oznacza, że nie wchłania rozlanych płynów i łatwo ją wytrzeć za pomocą ściereczki!

W skład zestawu wchodzą:
- namiot wykonany z przyjemnej w dotyku dobrze układającej się tkaniny (do wyboru również odporna na plamy tkanina Cotton Story),- cztery drewniane kijki zaokrąglone na końcach, związane naturalnym bawełnianym sznurkiem, co ułatwia rozkładanie,- trzy drewniane kije zaokraglone na końcach, przeznaczone do specjalnych kanalików na spodzie namiotu, co zapewnia większą stabilność produktu,- wszywki z naszymi wyjątkowymi wzorami, wykonane ze 100% bawełny, które każdemu namiotowi nadają indywidualny charakter,
- dekoracyjne detale (grzbiety, okienko z zasłonką, dwie kieszonki na skarby).


Namiot tipi najlepiej prezentuje się wyposażony w miękką matę i kolorowe poduchy, które znajdziesz w naszej ofercie.


Wymiary:
110 cm x 110 cm.

Długość kijków: 175 cm
Wysokość namiotu po rozłożeniu: 155 cm

1900-702-34
10 Przedmioty

Bestsellery

  • BESTSELLERY