Drabinka gimnastyczna 221B - BenchK

  2 255,00 zł
  Brutto

  Drabinka gimnastyczna to praktyczny mebel sportowy. Została wyprodukowana w Polsce z litego drewna bukowego.

  Ilość
    Wysyłka 24H

   

  Polityka bezpieczeństwa dostępna jest pod adresem: https://mysweetroom.pl/content/13-regulamin

   

  Zasady dostawy dostępne są pod adresem: https://mysweetroom.pl/content/16-dostawa

   

  Informacje o zwrotach i reklamach dostępne są pod adresem: https://mysweetroom.pl/content/1-zwroty

  Drabinka gimnastyczna została wyprodukowana w Polsce w oparciu o ogólnoeuropejskie normy PN-EN 12346:2001, PN-EN 913:2019-03 dla sprzętu gimnastycznego.

  Drabinka sportowa BenchK 221B to mebel łączący nowoczesną stylistykę z praktycznym sprzętem do ćwiczeń. Będzie wspaniałym uzupełnieniem pokoju dziecięcego lub salonu. Drabinka BenchK pozwala rodzicom zadbać o własną kondycję, a dzieciom stwarza domowy plac zabaw.

  Drabinka gimnastyczna BenchK 221B będzie służyć całej rodzinie, zarówno młodszym i starszym. Montaż jest łatwy i bezproblemowy. Drabinka nadaje się nawet do małych pomieszczeń ponieważ zajmuje mało miejsca. Została zaprojektowana tak, aby wpasowywać się w wystrój każdego wnętrza. Szczeble wykonane są z litego drewna bukowego, a następnie ręcznie olejowane, w połączeniu z czarnymi metalowymi elementami tworzą stylowy mebel sportowy.

  Zestaw zawiera drabinkę oraz metalowy drążek do podciągania. Maksymalna waga użytkownika drabinki BenchK 221B to 150 kg, dzięki czemu jest przeznaczona dla każdego członka rodziny.

  Do zestawu są dołączone elementy do montażu (oprócz wkrętów i kołków, te trzeba dobrać do rodzaju ściany). Nie powinno się montować drabinki do ścianki działowej cieńszej niż 12 cm oraz do ściany g-k.

  *Za dodatkową opłatą istnieje możliwość montażu na terenie Warszawy i Wrocławia.

  Wymiary:

  Szerokość - 67 cm

  Wysokość - 230 cm

  Dodatkowe informacje:

  Maksymalna waga użytkownika drabinki i drążka - 150 kg

  Maksymalna waga użytkownika akcesoriów gimnastycznych - 80 kg