Akcesoria gimnastyczne A076 w kolorze dębu - BenchK

  499,00 zł
  Brutto

  Akcesoria gimnastyczne - dodatkowy element do drabinek gimnastycznych. Został wyprodukowany w Polsce z litego drewna bukowego.

  Ilość
    Wysyłka 24H

   

  Polityka bezpieczeństwa dostępna jest pod adresem: https://mysweetroom.pl/content/13-regulamin

   

  Zasady dostawy dostępne są pod adresem: https://mysweetroom.pl/content/16-dostawa

   

  Informacje o zwrotach i reklamach dostępne są pod adresem: https://mysweetroom.pl/content/1-zwroty

  Akcesoria gimnastyczne wyprodukowane w Polsce zgodnie z ogólnoeuropejskimi normami bezpieczeństwa PN-EN 12346:2001,PN-EN 913:2019-03 dla sprzętu gimnastycznego.

  Akcesoria gimnastyczne w postaci liny do wspinania z huśtawką i kółek gimnastycznych wprowadzą urozmaicenie do Twojego treningu.  Zestaw pasuje do drabinek z serii BenchK 2, 5 oraz 7 z czarnymi profilami.

  Zestaw akcesoriów zawiera:

  • parę kółek gimnastycznych
  • linę do wspinania z drewnianą huśtawką

  Akcesoria mogą być używane przez osoby dorosłe do 80 kg wagi. Zapewnią świetną zabawę dla całej rodziny!

  Kółka gimnastyczne zrobione są ze sklejki bukowej i zawieszone są na czarnych pasach. Perfekcyjnie wypolerowane, są gładkie i bezpieczne dla rąk. Pasy są wyposażone w klamrę, która pozwala na szybką regulację ich długości, jak również łatwy demontaż. Przy klamrze znajduje się rzep, w który można zwinąć nadmiar pasa. Kółka gimnastyczne mogą służyć jako podwieszane taśmy typu TRX.

  Lina, wykonana w 100%  z naturalnej bawełny, jest ręcznie wiązana w górnej części drabinki i zabezpieczona na samym dole, co eliminuje wykorzystanie elementów metalowych lub plastiku. Lina może służyć do wspinania się lub jako huśtawka.

  Kółka i huśtawka są ręcznie olejowane dwoma warstwami organicznego oleju niemieckiego, na bazie oleju lnianego który jest dopuszczalny do kontaktu z żywnością.

  Wzór zastrzeżony prawem z rejestracji wzoru wspólnotowego nr 008135586-0010.

  Produkt może być użytkowany tylko z drabinkami BenchK.

  Zarówno kolory poszczególnych drewnianych elementów jak i kolory na zdjęciach mogą nieco odbiegać od tych w rzeczywistości ze względu na naturę drewna. Niemniej jednak dokładamy szczególnych starań, aby różnice te były jak najmniejsze.

  Wymiary:

  Szerokość pasów - 2,5 cm

  Długość liny - 210 cm

  Średnica kółek - 17,5 cm

  Grubość kółek - 1,9 cm

  Średnica huśtawki - 30 cm

  Średnica liny bawełnianej - 3 cm