Szafa 3-drzwiowa szara Creative | VOX

  Szafa 3-drzwiowa szara Creative VOX

  3 389,00 zł
  Brutto

  Istnieje możliwość modyfikacji układu wewnątrz mebla ( tj. zmiana ilości półek bądź szuflad ) oraz jego kolorystyki . Zadzwoń i zapytaj sprzedawcę .

  Każdy mebel z kolekcji creative jest meblem modyfikowanym dlatego nie podlega zwrotowi.


  Ilość
    Wysyłka w 1 - 2 tygodnie

   

  Polityka bezpieczeństwa dostępna jest pod adresem: https://mysweetroom.pl/content/13-regulamin

   

  Zasady dostawy dostępne są pod adresem: https://mysweetroom.pl/content/16-dostawa

   

  Informacje o zwrotach i reklamach dostępne są pod adresem: https://mysweetroom.pl/content/1-zwroty

  Szara szafa z 3 drzwiami i 4 szufladami

  Szafa Creative do pokoju dziecięcego to mebel praktyczny i funkcjonalny w swojej formie. Uniwersalny kolor i modna stylistyka są dopasowane do pokoju niemowlęcia, malucha, starszaka i nastolatka.

  Za podwójnymi drzwiami szafy został ukryty drążek na wieszaki o szerokości 88 cm. Po lewej stronie szafy za pojedynczymi drzwiami umieszczono 6 półek, a ich rolą jest segregacja i zorganizowanie ubrań i zabawek. W pokoju dziecięcym nie może zabraknąć przestrzeni na przechowywanie, a szafa 3-drzwiowa odnajduje się w tym doskonale.

  Szary i drewniane elementy tworzą duet idealny, mimo swojej prostoty, ich połączenie wprowadza do wnętrz spokój i harmonię. Skośne dębowe nóżki i proste dębowe uchwyty nadają ponadczasowego charakteru. Minimalizm bijący od szarości sprawia, że jest to kolor odpowiedni do pokoju chłopca, jak i dziewczynki.

  Dziecięca szafa 3-drzwiowa u dołu korpusu posiada 4 szuflady - 2 szerokie i 2 wąskie. Świetnie sprawdzają się one do podziału ubrań na kategorie lub ułożenia zabawek, puzzli czy akcesoriów do pielęgnacji. Szuflady mają wnętrze wykończone w białym kolorze.

  Drzwi i szuflady zostały wyposażone w system cichego domyku, dzięki czemu Twoje dziecko może spokojnie spać, gdy Ty będziesz sięgać po rzeczy do szafy.

  Wymiary:

  Szerokość: 136,5 cm

  Głębokość: 57,5 cm

  Wysokość: 202,0 cm

  Dodatkowe informacje:

  Korpus i front: płyta wiórowa laminowana

  Półka: płyta wiórowa laminowana - grubość 16 mm

  Przegrody: płyta wiórowa laminowana – grubość 32 mm

  Ściany tylne: płyta HDF – grubość 2,5 mm

  Nóżki i uchwyty: dąb