Łóżko 90x200 białe Creative VOX

  1 949,00 zł
  Brutto

  Istnieje możliwość modyfikacji układu wewnątrz mebla ( tj. zmiana ilości półek bądź szuflad ) oraz jego kolorystyki . Zadzwoń i zapytaj sprzedawcę .

  Każdy mebel z kolekcji creative jest meblem modyfikowanym dlatego nie podlega zwrotowi.


  Ilość
    Wysyłka w 1 - 2 tygodnie

   

  Polityka bezpieczeństwa dostępna jest pod adresem: https://mysweetroom.pl/content/13-regulamin

   

  Zasady dostawy dostępne są pod adresem: https://mysweetroom.pl/content/16-dostawa

   

  Informacje o zwrotach i reklamach dostępne są pod adresem: https://mysweetroom.pl/content/1-zwroty

  Białe łóżko 90x200

  Łóżko Creative to mebel gwarantujący dobry i jakościowy sen. To jednoosobowe łóżko stanowi centrum pokoju dziecięcego i będzie rewelacyjnym uzupełnieniem pozostałych mebli z kolekcji Creative. Gładka oskrzynia i wezgłowie oraz klasyczna stylistyka są cechami, które wpasują się zarówno w nowoczesne, jak i skandynawskie wnętrza. Biały kolor jest dobrym wyborem dla dzieci w każdym wieku, dlatego łóżko może towarzyszyć Twojemu dziecku od lat przedszkolnych aż do nastoletnich.

  Pojedyncze łóżko dziecięce zostało stworzone z solidnego wezgłowia, które jest dobrym podparciem dla pleców. Łóżko jest umieszczone na nóżkach o wysokości 20 cm. Stelaż pod materac został wykonany z listew elastycznych i stanowi stabilne podparcie dla materaca.

  Nie dołączamy materaca do łóżka.

  Konstrukcja łóżka w białym kolorze oraz drewniane elementy są urzeczywistnieniem stylu, który odnajdzie się w wielu wnętrzach. Skośne dębowe nóżki urozmaicają łóżko i nadają mu ciepłego akcentu. Kolor biały pasuje do pokoju chłopca, jak i dziewczynki.

  Wymiary:

  Szerokość: 95,0 cm

  Długość: 212,5 cm

  Wysokość: 98,0 cm

  Dodatkowe informacje:

  Oskrzynia i wezgłowie: płyta laminowana

  Stelaż: drewno

  Nóżki: dąb