Biurko białe Creative VOX

  2 029,00 zł
  Brutto

  Istnieje możliwość modyfikacji układu wewnątrz mebla ( tj. zmiana ilości półek bądź szuflad ) oraz jego kolorystyki . Zadzwoń i zapytaj sprzedawcę .

  Każdy mebel z kolekcji creative jest meblem modyfikowanym dlatego nie podlega zwrotowi.

  Kolor
  • Biały
  Ilość
    Wysyłka w 1 - 2 tygodnie

   

  Polityka bezpieczeństwa dostępna jest pod adresem: https://mysweetroom.pl/content/13-regulamin

   

  Zasady dostawy dostępne są pod adresem: https://mysweetroom.pl/content/16-dostawa

   

  Informacje o zwrotach i reklamach dostępne są pod adresem: https://mysweetroom.pl/content/1-zwroty

  Białe biurko z 2 szufladami

  Biurko Creative to przestrzeń do nauki i rozwijania pasji. Każdy maluch czy nastolatek potrzebuje specjalnego miejsca do rysowania, malowania i odrabiania lekcji. Czym wyróżnia się to biurko? Gładkie fronty szuflad, smukła konstrukcja i funkcjonalność to tylko jedne z niewielu jego zalet. Biały kolor jest odpowiedni dla dzieci w każdym wieku.

  Biurko posiada 2 szuflady - szeroką i wąską. To w nich dziecko może schować wszelkie akcesoria piśmiennicze i pomoce naukowe. Szeroka szuflada ma wysokość 5,5 cm, głębokość 38,5 cm i szerokość 84 cm. Z kolei wąska szuflada posiada następujące wymiary: wysokość 5,5 cm, głębokość 38,5 cm i szerokość 38,5 cm.

  Fronty szuflad w białym kolorze oraz drewniane elementy razem tworzą skandynawski styl, uwielbiany przez wiele osób, dlatego wierzymy, że i Twojemu dziecku ten projekt przypadnie do gustu. Skośne dębowe nóżki i prosty dębowe uchwyty są zgranym duetem i tworzą spójną całość. Kolor biały spodoba się zarówno chłopcu, jak i dziewczynce.

  Biurka Creative możesz zmodyfikować pod kątem ilości szuflad, koloru korpusu, frontów, nóg oraz uchwytów. Powiedz nam o jakim biurku marzysz a my je dla Ciebie skonfigurujemy i wycenimy. Obszerny blat biurka przydaje się do umiejscowienia lampki, laptopa czy książek szkolnych. Podana cena jest podana dla wstępnej konfiguracji - przy zmianie konfiguracji (ilości szuflad, uchwytów itp) - cena może ulec zmianie.

  Tylna część blatu posiada rynnę na listwę zasilającą, dzięki które z łatwością podłączysz wszystkie sprzęty, z których korzysta Twoje dziecko.

  Szuflady zostały wyposażone w system cichego domyku, dzięki czemu Twoje dziecko może spokojnie spać, gdy Ty będziesz sięgać po jego rzeczy.

  Wymiary:

  Szerokość: 136,5 cm

  Głębokość: 47,5 cm

  Wysokość: 43,0 cm

  Dodatkowe informacje:

  Korpus: płyta laminowana

  Front szuflady: płyta laminowana

  Blat: płyta laminowana

  Nóżki i uchwyty: dąb