Biurko szare Creative | VOX

  Biurko szare Creative VOX

  2 059,00 zł
  Brutto

  Istnieje możliwość modyfikacji układu wewnątrz mebla ( tj. zmiana ilości półek bądź szuflad ) oraz jego kolorystyki . Zadzwoń i zapytaj sprzedawcę .

  Każdy mebel z kolekcji creative jest meblem modyfikowanym dlatego nie podlega zwrotowi.

  Kolor
  • Szary
  Ilość
    Wysyłka w 1 - 2 tygodnie

   

  Polityka bezpieczeństwa dostępna jest pod adresem: https://mysweetroom.pl/content/13-regulamin

   

  Zasady dostawy dostępne są pod adresem: https://mysweetroom.pl/content/16-dostawa

   

  Informacje o zwrotach i reklamach dostępne są pod adresem: https://mysweetroom.pl/content/1-zwroty

  Szare biurko z 2 szufladami

  Biurko Creative do odpowiedź na potrzeby rozwijającego się przedszkolaka, jak i ucznia, który potrzebuje przestrzeni do nauki. Jest to idealne miejsce do malowania, rysowania oraz odrabiania lekcji. Gładkie fronty szuflad, smukła konstrukcja i funkcjonalność to cechy charakterystyczne tego biurka. Szary kolor sprawdzi się u dzieci w każdym wieku.

  Biurko posiada 2 szuflady - szeroką i wąską. To w nich dziecko może schować wszelkie akcesoria piśmiennicze i pomoce naukowe. Szeroka szuflada ma wysokość 5,5 cm, głębokość 38,5 cm i szerokość 84 cm. Z kolei wąska szuflada posiada następujące wymiary: wysokość 5,5 cm, głębokość 38,5 cm i szerokość 38,5 cm. Wnętrze szuflady jest utrzymane w białym kolorze.

  Fronty szuflad w szarym kolorze oraz drewniane elementy to projekt w uniwersalnym stylu, dlatego Twoje dziecko będzie zadowolone z wyglądu własnego pokoju. Skośne dębowe nóżki i prosty dębowe uchwyty są zgranym duetem i tworzą spójną całość. Kolor szary jest odpowiedni do pokoju chłopca, jak i dziewczynki.

  Tylna część blatu posiada rynnę na listwę zasilającą, dzięki które z łatwością podłączysz wszystkie sprzęty, z których korzysta Twoje dziecko.

  Szuflady zostały wyposażone w system cichego domyku, dzięki czemu Twoje dziecko może spokojnie spać, gdy Ty będziesz sięgać po jego rzeczy.

  Wymiary:

  Szerokość: 136,5 cm

  Głębokość: 47,5 cm

  Wysokość: 43,0 cm

  Dodatkowe informacje:

  Korpus: płyta laminowana

  Front szuflady: płyta laminowana

  Blat: płyta laminowana

  Nóżki i uchwyty: dąb