Kontenerek do biurka biały Creative | VOX

  Kontenerek do biurka biały Creative VOX

  869,00 zł
  Brutto

  Istnieje możliwość modyfikacji układu wewnątrz mebla ( tj. zmiana ilości półek bądź szuflad ) oraz jego kolorystyki . Zadzwoń i zapytaj sprzedawcę .

  Każdy mebel z kolekcji creative jest meblem modyfikowanym dlatego nie podlega zwrotowi.


  Ilość
    Wysyłka w 1 - 2 tygodnie

   

  Polityka bezpieczeństwa dostępna jest pod adresem: https://mysweetroom.pl/content/13-regulamin

   

  Zasady dostawy dostępne są pod adresem: https://mysweetroom.pl/content/16-dostawa

   

  Informacje o zwrotach i reklamach dostępne są pod adresem: https://mysweetroom.pl/content/1-zwroty

  Biały kontenerek do biurka z 2 szufladami

  Kontenerek Creative to nic innego, jak dodatkowe miejsce na przechowywanie materiałów do nauki, akcesoriów do malowania i książek. Z kontenerkiem możesz uzupełnić biurko z kolekcji Creative i zyskać nową przestrzeń. Gładkie fronty szuflad, skandynawska stylistyka i funkcjonalność to cechy charakterystyczne tego mebla. Biały kolor to odpowiedni wybór dla dzieci w każdym wieku - od narodzin do nastoletnich lat.

  Kontenerek posiada 2 szuflady, które spełnią wszelkie potrzeby organizacji przedmiotów. Pojedyncza szuflada posiada następujące wymiary: wysokość 12,5 cm, głębokość 40,0 cm i szerokość 38,5 cm.

  Fronty szuflad w białym kolorze oraz drewniane elementy wspólnie tworzą uniwersalny projekt, dlatego wierzymy, że i Twojemu dziecku ten mebel przypadnie do gustu. Skośne dębowe nóżki i prosty dębowe uchwyty łączą się w sposób, który dodaje życia w całą konstrukcję. Kolor biały spodoba się zarówno chłopcu, jak i dziewczynce.

  Tylna część kontenerka posiada otwór pozwalający na wyprowadzenie kabli, przez co z łatwością podłączysz wszystkie sprzęty, z których korzysta Twoje dziecko.

  Szuflady zostały wyposażone w system cichego domyku, dzięki czemu Twoje dziecko może spokojnie spać, gdy Ty będziesz sięgać po jego rzeczy.

  Wymiary:

  Szerokość: 45,5 cm

  Głębokość: 47,5 cm

  Wysokość: 65,5 cm

  Dodatkowe informacje:

  Korpusy i fronty: płyta laminowana

  Wnętrze: płyta wiórowa laminowana

  Półki: płyta wiórowa laminowana o grubości 16 mm

  Ściana tylna: płyta HDF o grubości 2,5mm

  Nóżki i uchwyty: dąb