Szafa 4-drzwiowa z regałem biała Creative - Loft | VOX

  Szafa 4-drzwiowa z regałem biała Creative - Loft VOX

  4 009,00 zł
  Brutto

  Istnieje możliwość modyfikacji układu wewnątrz mebla (tj. zmiana ilości półek bądź szuflad ) oraz jego kolorystyki. Zadzwoń i zapytaj sprzedawcę.

  Każdy mebel z kolekcji Creative - Loft jest meblem modyfikowanym dlatego nie podlega zwrotowi.

  Ilość
    Wysyłka w 1 - 2 tygodnie

   

  Polityka bezpieczeństwa dostępna jest pod adresem: https://mysweetroom.pl/content/13-regulamin

   

  Zasady dostawy dostępne są pod adresem: https://mysweetroom.pl/content/16-dostawa

   

  Informacje o zwrotach i reklamach dostępne są pod adresem: https://mysweetroom.pl/content/1-zwroty

  Biała szafa z 4 drzwiami i 4 szufladami

  Kolekcja Creative - Loft jest uniwersalnym wyborem, który łączy w jedno potrzeby malucha i nastolatka, dzięki czemu meble mogą towarzyszyć Twojemu dziecku przez lata. Decydując się na meble z tej kolekcji zyskujesz funkcjonalność i loftową stylistykę.

  Szafa Creative - Loft to połączenie nowoczesnego stylu i prostoty. Mebel stanowi praktyczne rozwiązania i pojemną przestrzeń do przechowywania w pokoju dziecięcym. Uniwersalna kolorystyka i stylistyka sprawia, że odnajdzie się ona we wnętrzu niemowlęcia, malucha, starszaka i nastolatka.

  W prawej części szafy za drzwiami zostały ukryte 2 drążki na wieszaki o szerokości 42,5 cm. Co tworzy dużą przestrzeń na zawieszenie kurtek, bluz i innych ubrań, których nie chcesz składać. Środkowa część u góry korpusu posiada 2 szafki z ukrytymi 6 półkami, a także 6 otwartych półek. Po lewej stronie szafy umieściliśmy drążek na wieszaki o szerokości 42,5 cm.

  Dziecięca szafa 4-drzwiowa u dołu korpusu posiada 2 szerokie szuflady o szerokości 84 cm i 2 wąskie szuflady o szerokości 38,5 cm - to w nich skryjesz zabawki, książki czy pamiątki dziecka.

  Biel i metalowe elementy tworzą istnie loftowe wnętrza, w których królują chłodne barwy w zestawieniu z surowymi materiałami. Metalowe nóżki i uchwyty nadają wyjątkowości i charakteru. Minimalistyczna biel jest dedykowana zarówna do pokoju chłopca, jak i dziewczynki.

  Użytkowanie mebli musi być komfortowe i ciche, dlatego drzwi i szuflady posiadają system cichego domyku. Z taką możliwością możesz w każdej chwili sięgać po rzeczy dziecka, nawet w nocy, bez obaw że się ono obudzi.

  Wymiary:

  Szerokość: 182,0 cm

  Głębokość: 57,5 cm

  Wysokość: 192,0 cm

  Dodatkowe informacje:

  Korpusy i fronty: płyta wiórowa laminowana

  Półki: płyta wiórowa laminowana o grubości 16 mm

  Przegrody: płyta wiórowa laminowana o grubości 32 mm

  Ściany tylne: płyta HDF o grubości 2,5mm

  Nóżki: metal

  Uchwyty: metal