Kontenerek do biurka biały Creative - Loft VOX

  819,00 zł
  Brutto

  Istnieje możliwość modyfikacji układu wewnątrz mebla (tj. zmiana ilości półek bądź szuflad) oraz jego kolorystyki. Zadzwoń i zapytaj sprzedawcę.

  Każdy mebel z kolekcji Creative - Loft jest meblem modyfikowanym dlatego nie podlega zwrotowi.

  Ilość
    Wysyłka w 1 - 2 tygodnie

   

  Polityka bezpieczeństwa dostępna jest pod adresem: https://mysweetroom.pl/content/13-regulamin

   

  Zasady dostawy dostępne są pod adresem: https://mysweetroom.pl/content/16-dostawa

   

  Informacje o zwrotach i reklamach dostępne są pod adresem: https://mysweetroom.pl/content/1-zwroty

  Biały kontenerek do biurka z 2 szufladami

  Kolekcja Creative - Loft jest uniwersalnym wyborem, który łączy w jedno potrzeby malucha i nastolatka, dzięki czemu meble mogą towarzyszyć Twojemu dziecku przez lata. Decydując się na meble z tej kolekcji zyskujesz funkcjonalność i loftową stylistykę.

  Model kontenerka do biurka Creative - Loft spełnia główne założenia kolekcji, czyli stworzenie mebli nowoczesnych i ponadczasowych. Mebel ten mimo swoich niewielkich rozmiarów jest praktyczny i pojemny w pokoju dziecięcym. Uniwersalna kolorystyka i stylistyka sprawia, że odnajdzie się ona we wnętrzu niemowlęcia, malucha, starszaka i nastolatka.

  Kilka słów więcej o specyfice kontenerka... Posiada 2 szuflady o szerokości 38,5 cm, które stwarzają dodatkowe miejsce na artykuły papiernicze i piśmiennicze. Metalowe uchwyty sprawiają, że otwieranie szuflad jest wygodne i proste. Blat kontenerka można wykorzystać do ułożenia książek lub zeszytów i ukryć je pod biurkiem.

  Dziecięcy kontenerek do biurka jest wspaniałym uzupełnieniem przestrzeni o dodatkowe miejsce do przechowywania, jak również dopełnieniem pozostałych mebli z kolekcji Creative - Loft. Może służyć zarówno jako dodatek do biurka lub jako stolik nocny.

  Biel i metalowe elementy tworzą istnie loftowe wnętrza, w których królują chłodne barwy w zestawieniu z surowymi materiałami. Metalowe nóżki i uchwyty nadają wyjątkowości i charakteru. Minimalistyczna biel jest dedykowana zarówna do pokoju chłopca, jak i dziewczynki.

  Użytkowanie mebli musi być komfortowe i ciche, dlatego szuflada posiada system cichego domyku. Z taką możliwością możesz w każdej chwili sięgać po rzeczy dziecka, nawet w nocy, bez obaw że się ono obudzi.

  Wymiary:

  Szerokość: 45,5 cm

  Głębokość: 47,5 cm

  Wysokość: 55,5 cm

  Dodatkowe informacje:

  Korpusy i fronty: płyta wiórowa laminowana

  Wnętrze: płyta wiórowa laminowana

  Półki: płyta wiórowa laminowana o grubości 16 mm

  Ściana tylna: płyta HDF o grubości 2,5mm

  Nóżki: metal

  Uchwyty: metal