Biurko białe Creative - Loft | VOX

  Biurko białe Creative - Loft VOX

  1 929,00 zł
  Brutto

  Istnieje możliwość modyfikacji układu wewnątrz mebla (tj. zmiana ilości półek bądź szuflad) oraz jego kolorystyki. Zadzwoń i zapytaj sprzedawcę.

  Każdy mebel z kolekcji Creative - Loft jest meblem modyfikowanym dlatego nie podlega zwrotowi.

  Kolor
  • Biały
  Ilość
    Wysyłka w 1 - 2 tygodnie

   

  Polityka bezpieczeństwa dostępna jest pod adresem: https://mysweetroom.pl/content/13-regulamin

   

  Zasady dostawy dostępne są pod adresem: https://mysweetroom.pl/content/16-dostawa

   

  Informacje o zwrotach i reklamach dostępne są pod adresem: https://mysweetroom.pl/content/1-zwroty

  Białe biurko z 3 szufladami

  Kolekcja Creative - Loft jest uniwersalnym wyborem, który łączy w jedno potrzeby malucha i nastolatka, dzięki czemu meble mogą towarzyszyć Twojemu dziecku przez lata. Decydując się na meble z tej kolekcji zyskujesz funkcjonalność i loftową stylistykę.

  Biurko systemu Creative - Loft powstało w oparciu o wizję mebla nowoczesnego i ponadczasowego. Odpowiednie wymiary i możliwości sprawiają, że biurko jest praktyczne i pojemne w pokoju dziecięcym. Uniwersalna kolorystyka i stylistyka sprawia, że odnajdzie się ona we wnętrzu niemowlęcia, malucha, starszaka i nastolatka.

  Powiedzmy sobie więcej o biurku... Posiada ono 3 szuflady o szerokości 38,5 cm, a te dają miejsce na schowanie wszelkich artykułów papierniczych i piśmienniczych. Metalowe uchwyty sprawiają, że otwieranie szuflad jest wygodne i proste. Obszerny blat biurka przydaje się do umiejscowienia lampki, laptopa czy książek szkolnych.

  Dziecięce biurko jest niezbędne w pokoju każdego ucznia. Jego estetyczny projekt na pewno ułatwi mu naukę i rozwijanie pasji.

  Biel i metalowe elementy tworzą istnie loftowe wnętrza, w których królują chłodne barwy w zestawieniu z surowymi materiałami. Metalowe nóżki i uchwyty nadają wyjątkowości i charakteru. Minimalistyczna biel jest dedykowana zarówna do pokoju chłopca, jak i dziewczynki.

  System cichego domyku umożliwia bezdźwiękowe korzystanie z mebla, co jest szczególnie istotne, gdy biurko jest użytkowane przez dwoje dzieci. Z taką możliwością możesz w każdej chwili sięgać do szuflad, nawet w nocy, bez obaw, że dziecko się obudzi.

  Wymiary:

  Szerokość: 136,5 cm

  Głębokość: 67,5 cm

  Wysokość: 78,0 cm

  Dodatkowe informacje:

  Korpus: płyta laminowana

  Front szuflady: płyta laminowana

  Blat: płyta laminowana

  Nóżki: metal

  Uchwyty: metal