Komoda biała Creative - Loft | VOX

  Komoda biała Creative - Loft VOX

  1 449,00 zł
  Brutto

  Istnieje możliwość modyfikacji układu wewnątrz mebla (tj. zmiana ilości półek bądź szuflad) oraz jego kolorystyki. Zadzwoń i zapytaj sprzedawcę.

  Każdy mebel z kolekcji Creative - Loft jest meblem modyfikowanym dlatego nie podlega zwrotowi.

  Ilość
    Wysyłka w 1 - 2 tygodnie

   

  Polityka bezpieczeństwa dostępna jest pod adresem: https://mysweetroom.pl/content/13-regulamin

   

  Zasady dostawy dostępne są pod adresem: https://mysweetroom.pl/content/16-dostawa

   

  Informacje o zwrotach i reklamach dostępne są pod adresem: https://mysweetroom.pl/content/1-zwroty

  Biała komoda z 4 szufladami

  Kolekcja Creative - Loft jest uniwersalnym wyborem, który łączy w jedno potrzeby malucha i nastolatka, dzięki czemu meble mogą towarzyszyć Twojemu dziecku przez lata. Decydując się na meble z tej kolekcji zyskujesz funkcjonalność i loftową stylistykę.

  Model komody Creative - Loft powstał z zamysłu o meblach nowoczesnych i ponadczasowych. Mebel ten oferuje szerokie możliwości przechowywania oraz pojemność w pokoju dziecięcym. Uniwersalna kolorystyka i stylistyka sprawia, że odnajdzie się ona we wnętrzu niemowlęcia, malucha, starszaka i nastolatka.

  Co dalej? Komoda posiada 4 szuflady o szerokości 84 cm i wysokości 12,5 cm, przez co możesz w nich ułożyć ubrania i obuwie, a nawet przedmioty o dużych gabarytach. Metalowe uchwyty sprawiają, że otwieranie szuflad jest wygodne i proste. Blat komody to równie dobre miejsce na przechowywanie kilku rzeczy np. książek, lampki czy zdjęć.

  Dziecięca komoda jest potrzebna w każdym pokoju dziecięcym. Miejsca na przechowywanie nigdy za wiele, a ten mebel oferuje go bardzo dużo.

  Biel i metalowe elementy tworzą istnie loftowe wnętrza, w których królują chłodne barwy w zestawieniu z surowymi materiałami. Metalowe nóżki i uchwyty nadają wyjątkowości i charakteru. Minimalistyczna biel jest dedykowana zarówna do pokoju chłopca, jak i dziewczynki.

  System cichego domyku umożliwia bezdźwiękowe korzystanie z szuflad, jednocześnie chroniąc mebel przed trzaskaniem, które je niszczy. Z taką możliwością możesz w każdej chwili sięgać do szuflad, nawet w nocy, bez obaw, że dziecko się obudzi.

  Wymiary:

  Szerokość: 91,0 cm

  Głębokość: 47,5 cm

  Wysokość: 101,0 cm

  Dodatkowe informacje:

  Korpusy i fronty: płyta wiórowa laminowana

  Półki: płyta wiórowa laminowana (grubość: 16 mm)

  Przegrody: płyta wiórowa laminowana (grubość: 32 mm)

  Ściana tylna: płyta HDF (grubość: 2,5mm)

  Nóżki: metal

  Uchwyty: metal