0 Item - 0,00 zł 0
W koszyku nie ma jeszcze produktów
Razem (brutto) 0,00 zł
Toaletka biała Creative -...

Toaletka biała Creative - Loft | VOX

Wysyłka w 1 - 2 tygodnie

Istnieje możliwość modyfikacji układu wewnątrz mebla (tj. zmiana ilości półek bądź szuflad) oraz jego kolorystyki. Zadzwoń i zapytaj sprzedawcę.

Każdy mebel z kolekcji Creative - Loft jest meblem modyfikowanym dlatego nie podlega zwrotowi.

1 389,00 zł
Brutto
Ilość:

Biała toaletka z 2 szufladami

Kolekcja Creative - Loft jest uniwersalnym wyborem, który łączy w jedno potrzeby malucha i nastolatka, dzięki czemu meble mogą towarzyszyć Twojemu dziecku przez lata. Decydując się na meble z tej kolekcji zyskujesz funkcjonalność i loftową stylistykę.

Toaletka systemu Creative - Loft jest meblem powstałym z koncepcji o połączeniu nowoczesności i ponadczasowości. Odpowiednie wymiary i rozwiązania sprawiają, że toaletka jest praktyczna i pojemna w pokoju dziecięcym. Uniwersalna kolorystyka i stylistyka sprawia, że odnajdzie się ona we wnętrzu niemowlęcia, malucha, starszaka i nastolatka.

Kilka słów więcej o toaletce... Posiada ona 2 szuflady o szerokości 38,5 cm, które zostały stworzone do ukrycia podstawowych akcesoriów i kosmetyków. Metalowe uchwyty sprawiają, że otwieranie szuflad jest wygodne i proste. Obszerny blat toaletki przydaje się do umiejscowienia przedmiotów, które potrzebujesz mieć na wyciągnięcie dłoni.

Dziecięca toaletka jest dobrym uzupełnieniem pokoju każdej dziewczynki, i małej, i dużej. W pokoju chłopca spełni zaś funkcję biurka.

Biel i metalowe elementy tworzą istnie loftowe wnętrza, w których królują chłodne barwy w zestawieniu z surowymi materiałami. Metalowe nóżki i uchwyty nadają wyjątkowości i charakteru. Minimalistyczna wpasuje jest dedykowana zarówna do pokoju chłopca, jak i dziewczynki.

System cichego domyku umożliwia bezdźwiękowe korzystanie z mebla, dzięki czemu unikamy trzaskania, a w efekcie - niszczenie się mebla. Z taką możliwością możesz w każdej chwili sięgać do szuflad, nawet w nocy, bez obaw, że dziecko się obudzi.

Wymiary:

Szerokość: 91,0 cm

Głębokość: 47,5 cm

Wysokość: 78,0 cm

Dodatkowe informacje:

Korpus: płyta laminowana

Front szuflady: płyta laminowana

Blat: płyta laminowana

Nóżki: metal

Uchwyty: metal

Opis

Wysokość
78,0 cm
Szerokość
91,0 cm
Głębokość
47,5 cm
Kolor
biały
Materiał dominujący
płyta laminowana

Bestsellery

  • BESTSELLERY