Regał wysoki pojedynczy szary Creative - Loft | VOX

  Regał wysoki pojedynczy szary Creative - Loft VOX

  1 019,00 zł
  Brutto

  Istnieje możliwość modyfikacji układu wewnątrz mebla (tj. zmiana ilości półek bądź szuflad) oraz jego kolorystyki. Zadzwoń i zapytaj sprzedawcę.

  Każdy mebel z kolekcji Creative - Loft jest meblem modyfikowanym dlatego nie podlega zwrotowi.

  Ilość
    Wysyłka w 1 - 2 tygodnie

   

  Polityka bezpieczeństwa dostępna jest pod adresem: https://mysweetroom.pl/content/13-regulamin

   

  Zasady dostawy dostępne są pod adresem: https://mysweetroom.pl/content/16-dostawa

   

  Informacje o zwrotach i reklamach dostępne są pod adresem: https://mysweetroom.pl/content/1-zwroty

  Szary regał z szafką i 6 półkami

  Kolekcja Creative - Loft to meble o uniwersalnym wyglądzie, które uwzględniają potrzeby malucha i nastolatka, dzięki czemu mogą wypełniać pokój dziecka przez lata. Decydując się na meble z tej kolekcji zyskujesz funkcjonalność i loftową stylistykę.

  Regał systemu Creative - Loft to mebel oparty na wizji, która wynikła z potrzeby stworzenia nowoczesnego i ponadczasowego miejsca na przechowywanie. Mebel ten zapewnia praktyczne możliwości przechowywania i pojemność w pokoju dziecięcym. Stonowana kolorystyka i minimalizm sprawiają, że odnajdzie się ona we wnętrzu niemowlęcia, malucha, starszaka i nastolatka.

  Co więcej oferuje regał? Posiada 6 otwartych półek o szerokości 42,5 cm i wysokości 21 cm, służą one do eksponowania kolekcji książek lub pamiątkowych zdjęć. U dołu korpusu swoje miejsce znalazła szafka z 2 półkami, te z kolei będą idealnie do skrycia przedmiotów, które nie nadają się do eksponowania.

  Dziecięcy regał pojedynczy w swoich plecach posiada otwory umożliwiające przytwierdzenie regału do ściany oraz wyprowadzenie przez nie kabli, co pozwoli na umieszczenie w nim np. routera lub lampki.

  Szarość i metalowe elementy w duecie nadają loftowego wyrazu wnętrzom, w których królują chłodne barwy w zestawieniu z surowymi materiałami. Metalowe nóżki i uchwyty przemawiają wyjątkowym charakterem. Minimalistyczny szary wkomponuje się zarówno w pokój chłopca, jak i dziewczynki.

  Użytkowanie mebli musi być komfortowe i ciche, dlatego szafka posiada system cichego domyku. Z taką możliwością możesz w każdej chwili sięgać po rzeczy dziecka, nawet w nocy, bez obaw że się ono obudzi.

  Wymiary:

  Szerokość: 45,5 cm

  Głębokość: 37,5 cm

  Wysokość: 192,0 cm

  Dodatkowe informacje:

  Korpus i fronty: płyta wiórowa laminowana

  Półki: płyta wiórowa laminowana (grubość: 16 mm)

  Przegrody: płyta wiórowa laminowana (grubość: 32 mm)

  Ściana tylna: płyta HDF (grubość: 2,5 mm)

  Nóżki: metal

  Uchwyty: metal