Toaletka szara Creative - Loft | VOX

  Toaletka szara Creative - Loft VOX

  1 399,00 zł
  Brutto

  Istnieje możliwość modyfikacji układu wewnątrz mebla (tj. zmiana ilości półek bądź szuflad) oraz jego kolorystyki. Zadzwoń i zapytaj sprzedawcę.

  Każdy mebel z kolekcji Creative - Loft jest meblem modyfikowanym dlatego nie podlega zwrotowi.

  Ilość
    Wysyłka w 1 - 2 tygodnie

   

  Polityka bezpieczeństwa dostępna jest pod adresem: https://mysweetroom.pl/content/13-regulamin

   

  Zasady dostawy dostępne są pod adresem: https://mysweetroom.pl/content/16-dostawa

   

  Informacje o zwrotach i reklamach dostępne są pod adresem: https://mysweetroom.pl/content/1-zwroty

  Szara toaletka z 2 szufladami

  Kolekcja Creative - Loft to meble o uniwersalnym wyglądzie, które uwzględniają potrzeby malucha i nastolatka, dzięki czemu mogą wypełniać pokój dziecka przez lata. Decydując się na meble z tej kolekcji zyskujesz funkcjonalność i loftową stylistykę.

  Toaletka systemu Creative - Loft jest meblem powstałym z koncepcji o połączeniu nowoczesności i ponadczasowości. Odpowiednie wymiary i rozwiązania sprawiają, że toaletka jest praktyczna i pojemna w pokoju dziecięcym. Stonowana kolorystyka i minimalizm sprawiają, że odnajdzie się ona we wnętrzu niemowlęcia, malucha, starszaka i nastolatka.

  Kilka słów więcej o toaletce... Posiada ona 2 szuflady o szerokości 38,5 cm, które zostały stworzone do ukrycia podstawowych akcesoriów i kosmetyków. Metalowe uchwyty sprawiają, że otwieranie szuflad jest wygodne i proste. Obszerny blat toaletki przydaje się do umiejscowienia przedmiotów, które potrzebujesz mieć na wyciągnięcie dłoni.

  Dziecięca toaletka jest dobrym uzupełnieniem pokoju każdej dziewczynki, i małej, i dużej. W pokoju chłopca spełni zaś funkcję biurka.

  Szarość i metalowe elementy w duecie nadają loftowego wyrazu wnętrzom, w których królują chłodne barwy w zestawieniu z surowymi materiałami. Metalowe nóżki i uchwyty przemawiają wyjątkowym charakterem. Minimalistyczny szary wkomponuje się zarówno w pokój chłopca, jak i dziewczynki.

  System cichego domyku umożliwia bezdźwiękowe korzystanie z mebla, dzięki czemu unikamy trzaskania, a w efekcie - niszczenie się mebla. Z taką możliwością możesz w każdej chwili sięgać do szuflad, nawet w nocy, bez obaw, że dziecko się obudzi.

  Wymiary:

  Szerokość: 91,0 cm

  Głębokość: 47,5 cm

  Wysokość: 78,0 cm

  Dodatkowe informacje:

  Korpus: płyta laminowana

  Front szuflady: płyta laminowana

  Blat: płyta laminowana

  Nóżki: metal

  Uchwyty: metal