0 Item - 0,00 zł 0
W koszyku nie ma jeszcze produktów
Razem (brutto) 0,00 zł

Regulamin Projektu Pokoju

1. Firma „My Sweet Room s.c.” świadczy usługę wizualizacji wnętrz pokoi wyłącznie z użyciem materiałów, które znajdują się w aktualnej ofercie dostępnej w naszym sklepie. Wizualizacja jest wykonywana z użyciem programu CAD Dekor.

2. Usługa realizowana jest dla Klientów, którzy mają zamiar dokonać zakupu mebli w sklepie My Sweet Room s.c. w Tarnowskich Górach przy ul. Semaforowej 1. 

3. Klient zainteresowany promocją zobowiązany jest do wpłacenia zadatku za usługę w wysokości:

250,00 zł brutto za każde pomieszczenie, którego ma dotyczyć wizualizacja, w przypadku prezentacji projektu w salonie w Tarnowskich Górach

lub

500 zł brutto za każde pomieszczenie w przypadku chęci otrzymania zdjęć wizualizacji na maila i  prezentacji wizualizacji w sposób zdalny. 

4. Usługa wizualizacji jest bezpłatna dla Klientów dokonujących zakupu mebli w sklepie „My Sweet Room” za min. 3500 zł brutto.  Uwaga, dla zamówień złożonych podczas promocyjnego tygodnia Black Week 20.11-30.11.2020, kryterium zamówienia, aby uzyskać darmowy projekt zostaje podwyższone do kwoty 5,5 tys zł. Zadatek o którym mowa w pkt 3 powyżej zostanie zaliczony na poczet zamówienia złożonego w terminie 3 miesięcy od dnia przedstawionego projektu (wizualizacji) . Po upływie wskazanego terminu nie ma możliwości zaliczenia ww. kwoty na poczet zamówienia.

5. Istnieje możliwość zakupienia gotowej wizualizacji bez zakupu mebli. Koszt samej wizualizacji to 500,00 zł brutto za każde pomieszczenie.

6. Klient zobowiązuje się do podania danych wymaganych do wykonania wizualizacji (wymiary pomieszczenia, ilość oraz wymiary otworów drzwiowych i okiennych, inne otwory oraz wystające elementy zabudowy, wybór kolekcji, opis preferencji). Podane wymiary powinny być wymiarami końcowymi tzn. po wykonaniu wylewek, tynków oraz sufitów. Niezbędne jest również podanie podstawowych informacji dotyczących kontaktu z Klientem.

7. Klient zobowiązuje się, że do podania danych określony w pkt 7 powyżej zgodnych ze stanem rzeczywistym, za niezgodność podanych wymiarów ze stanem rzeczywistym oraz związane z tym skutki Sklep nie ponosi odpowiedzialności.

8. Realizacja usługi wizualizacji wnętrza polega na wykonaniu rysunku pomieszczenia oraz na dokonaniu aranżacji wnętrza.

9. Projektant zobowiązuje się do wykonania wizualizacji wnętrza pokoju  w terminie 21 dni od daty zlecenia usługi.

10. Projektant zastrzega sobie możliwość zmiany terminu. Warunkiem jest poinformowanie o tym fakcie Klienta i podanie nowej daty realizacji projektu.

11. Termin realizacji zostanie przesunięty, jeżeli nie zostaną dostarczone przez Klienta wszystkie niezbędne dane do wykonania wizualizacji.

12. W ramach usługi projektant przygotowuje 2 wersje wizualizacji oraz odbywa 1 spotkanie w celu konsultacji i poprawek wizualizacji. 

13. W przypadku gdy klient decyduje się na prezentację projektu w salonie, a po prezentacji chce otrzymać zdjęcia wizualizacji na maila przed złożeniem zamówienia, konieczna jest dopłata zadatku 250 zł. Zadatek ten zostanie również zaliczony na poczet złożonego zamówienia, o którym mowa w pkt.4.

14. Wizualizacja pokoju ma charakter poglądowy i może jedynie stanowić materiał pomocniczy ułatwiający zakup klientom niezbędnych materiałów. Wizualizacja nie stanowi dokumentacji architektoniczno – budowlanej.

15. Firma „My Sweet Room s.c.” zastrzega sobie prawo do wykorzystywania wykonanych wizualizacji w celach promocyjnych i reklamowych, na co Klient wyraża zgodę.

16. Wszelkie prawa autorskie do wizualizacji przysługują firmie „My Sweet Room s.c.”, Klient nie nabywa praw autorskich do wizualizacji lub projektu. Wraz  z zapłatą za usługę i nabyciem egzemplarza wizualizacji,  Klient nabywa  prawo do zastosowania wizualizacji  tylko do jednej realizacji.