Dlaczego my ?

  • Bogaty asortyment
  • Miła obsługa sklepu
  • Szybka realizacja zamówień
Stige

Stige

Meble VOX Stige

Dzieci w wieku szkolnym często chcą uczestniczyć w procesie aranżacji swojego pokoju. Nic w tym dziwnego – będzie to ich kąt, w którym będą się uczyć, rozwijać pasje i dorastać. Aby pomóc młodzieży w tworzeniu wnętrz, które doskonale wyrażają ich osobowość i wspierają kreatywność, przygotowaliśmy dla naszych klientów meble VOX Stige. Sprawdź, czym charakteryzuje się ta kolekcja!

Meble VOX Stige – atrakcyjne, funkcjonalne i wytrzymałe

Propozycje z kolekcji VOX Stige, które są dostępne w naszym sklepie internetowym Mysweetroom.pl, to meble, z pomocą których w pełni wyposażysz pokój dziecka. Wszystkie produkty wyróżniają się starannym wykonaniem z odpornych na uszkodzenia, bezpiecznych materiałów. Bardzo ważną ich cechą jest możliwość ich modułowego montowania. Cecha ta jest szczególnie przydatna w przypadku pokoju dzielonego przez rodzeństwo. Opcja dopasowania mebli do metrażu i układu pomieszczenia pozwoli zapewnić komfort wszystkim mieszkańcom.

Do przygotowania mebli VOX Stige wykorzystano płyty laminowane w uniwersalnych kolorach oraz elementy z naturalnego drewna. Sprawia to, że komody, szafy i regały świetnie prezentują się we wnętrzach w stylu skandynawskim. Stonowana kolorystyka oraz proste formy pozwalają wykorzystać je również jako tło do oryginalnych aranżacji dopasowanych do charakteru i zainteresowań Twoich dzieci.

Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z ofertą naszego sklepu.