0 Item - 0,00 zł 0
W koszyku nie ma jeszcze produktów
Razem (brutto) 0,00 zł

Meble VOX Stige

Dzieci w wieku szkolnym często chcą uczestniczyć w procesie aranżacji swojego pokoju. Nic w tym dziwnego – będzie to ich kąt, w którym będą się uczyć, rozwijać pasje i dorastać. Aby pomóc młodzieży w tworzeniu wnętrz, które doskonale wyrażają ich osobowość i wspierają kreatywność, przygotowaliśmy dla naszych klientów meble VOX Stige. Sprawdź, czym charakteryzuje się ta kolekcja!

Meble VOX Stige – atrakcyjne, funkcjonalne i wytrzymałe

Propozycje z kolekcji VOX Stige, które są dostępne w naszym sklepie internetowym Mysweetroom.pl, to meble, z pomocą których w pełni wyposażysz pokój dziecka. Wszystkie produkty wyróżniają się starannym wykonaniem z odpornych na uszkodzenia, bezpiecznych materiałów. Bardzo ważną ich cechą jest możliwość ich modułowego montowania. Cecha ta jest szczególnie przydatna w przypadku pokoju dzielonego przez rodzeństwo. Opcja dopasowania mebli do metrażu i układu pomieszczenia pozwoli zapewnić komfort wszystkim mieszkańcom.

Do przygotowania mebli VOX Stige wykorzystano płyty laminowane w uniwersalnych kolorach oraz elementy z naturalnego drewna. Sprawia to, że komody, szafy i regały świetnie prezentują się we wnętrzach w stylu skandynawskim. Stonowana kolorystyka oraz proste formy pozwalają wykorzystać je również jako tło do oryginalnych aranżacji dopasowanych do charakteru i zainteresowań Twoich dzieci.

Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z ofertą naszego sklepu.

Aktywne filtry

Meble VOX Stige – stwórz przestrzeń sprzyjającą rozwojowi dziecka

Nazwa kolekcji Stige nawiązuje do skandynawskiego słowa, które oznacza „drabinę” oraz „rozwój”. Doskonale oddaje to cel, którym kierowali się jej Twórcy. W sklepie internetowym Mysweetroom.pl znajdziesz meble VOX Stige, które wspierają rozwój Twojego dziecka i zachęcą je do twórczych poszukiwań. Minimalistyczny design połączony z możliwości modułowego zestawiania poszczególnych elementów kolekcji pozwoli dziecku stworzyć niepowtarzalny wystrój. Na tle białych i szarych mebli będzie mogło umieścić dodatki w swoich ulubionych kolorach, niezależnie od tego, czy będą to odcienie różu, czy intensywna czerwień.

Uniwersalny design zachęci dziecko do kształtowania własnego stylu i dostosowywania mebli do aktualnych potrzeb. Meble VOX Stige będą świetnie się prezentować w otoczeniu dekoracji w każdym wydaniu, dzięki czemu szybko zmieniający się gust dziecka nie będzie wiązał się z koniecznością wymiany mebli. Wykorzystanie solidnych materiałów i zabezpieczeń takich jak system cichego domyku doskonale chroni je także przed zbyt szybkim pojawieniem się śladów używania. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami na naszej stronie.