0 Item - 0,00 zł 0
W koszyku nie ma jeszcze produktów
Razem (brutto) 0,00 zł

Filtruj według

Funkcja tapczanika

Funkcja tapczanika

Ilość drzwi

Ilość drzwi

Materiał dominujący

Materiał dominujący

Rozmiar łóżka

Rozmiar łóżka

Meble Pinio Marsylia – oryginalne meble domki

Marka Pinio przedstawia Państwu wyjątkową kolekcję mebli Pinio Marsylia MDF. Inspiracją dla ciekawych kształtów tych mebli był styl francuskich domków plażowych. Jak Państwo mogą zobaczyć, oferowane meble ozdobione są również charakterystycznymi tabliczkami – dekorami z nazwami francuskimi: plaża, morze słońce. Dodatkowo istnieje możliwość personalizacji tabliczek na meblach Pinio Marsylia poprzez umieszczenie na nich np. imienia dziecka. Oferowane meble spełniają wszystkie wymogi dotyczące bezpieczeństwa i wytrzymałości, są również łatwe w montażu. Zapraszamy do zapoznania się z krótką charakterystyką poszczególnych mebli z kolekcji oraz do odwiedzenia naszego stacjonarnego sklepu z meblami dziecięcymi.

 

Aktywne filtry

Oryginalne meble Pinio Marsylia

Meble Pinio Marsylia to propozycja niezwykle oryginalna, dla osób, które chcą urządzić pokój dziecięcy w niepowtarzalny sposób. Meble wzorowane na domkach plażowych przyciągną uwagę każdego, kto Cię odwiedzi. Jednak co najważniejsze, będą stanowiły nie lada atrakcję dla maluchów. Estetyczne konstrukcje o niezwykłych kształtach sprawiają, że pokój dziecięcy staje się niezwykle przyjemnym pomieszczeniem, w którym dziecko zawsze będzie się dobrze bawiło. Jednak meble Pinio Marsylia to nie tylko ozdoby pokojów dziecięcych. To również praktyczne, pojemne meble.

Drzwi i szuflady w szafach czy komodach Pinio Marsylia posiadają funkcję samo domykania oraz hamulce, co czyni je jeszcze wygodniejszymi w użytkowaniu. Produkty udostępnione w ramach tej serii to solidne konstrukcje, wykonane z najwyższej jakości materiałów, co jest standardem w przypadku wszystkich mebli Pinio. Szukasz oryginalnych mebli, które ucieszą Ciebie i malucha, a jednocześnie umożliwią zachowanie porządku w pokoju dziecka? W takim razie zainteresują Cię meble Pinio Marsylia.