Dlaczego my ?

  • Bogaty asortyment
  • Miła obsługa sklepu
  • Szybka realizacja zamówień
Szuflady i barierki

Szuflady i barierki

Szuflady i barierki dla dzieci – ergonomia i bezpieczeństwo

Urządzenie pokoju niemowlęcia czy też małego dziecka wymaga zastosowania bezpiecznych mebli dziecięcych pokrytych nietoksycznymi farbami, a także posiadających zaoblone krawędzie. Bryły meblowe dla dzieci często składają się z kilku części, które stanowią ich uzupełnienie, a jednocześnie zwiększają bezpieczeństwo użytkowania. Niewątpliwie do takich elementów należą szuflady i barierki dla dzieci. W naszej ofercie znajdą Państwo modele wykonane z mocnych i trwałych materiałów, takich jak płyta mdf, płyta meblowa laminowana i lite drewno.

Szuflady i barierki dla dzieci – dlaczego warto je wybierać?


Każdy z nas w ciągu nocy wielokrotnie zmienia pozycje w czasie snu. Szczególnie kilkuletnie dzieci znane są, ze swojego talentu do „podróżowania po całym łóżku”, dlatego trzeba zapewnić im bezpieczeństwo i wyposażyć łóżeczko w dodatkowe barierki. Modele mniejsze sprawdzą się do łóżek dla kilkulatków, w przypadku których warto zapobiegać upadkom z łóżka w czasie snu. Montując dodatkowe boczne zabezpieczenie, mają Państwo pewność, że maluch jest odpowiednio chroniony.

Istotne znaczenie ma również wybór szuflad zarówno do łóżeczek, jak i łóżek dla starszaków, gdyż sprawdzą się nie tylko na pościel, ale również przytulanki czy dodatkowe koce i poduszki. W naszej ofercie znajdują się również regały, które można doposażyć w szuflady. Taki element pozwala zachować większy ład w pokoju dziecka i uczyć go zasad utrzymywania porządku.