0 Item - 0,00 zł 0
W koszyku nie ma jeszcze produktów
Razem (brutto) 0,00 zł

Filtruj według

Funkcja tapczanika

Funkcja tapczanika

Ilość drzwi

Ilość drzwi

Kolor

Kolor

Materiał dominujący

Materiał dominujący

Rozmiar łóżka

Rozmiar łóżka

Kolekcja Pinio Calmo – prostota w estetycznym wydaniu 

Meble z kolekcji Calmo (marki meble Pinio) zapewnią ponadczasowy wystrój pokoju dla dzieci i młodzieży. Dzięki swojej prostocie i wykorzystaniu wysokiej jakości materiałów meble będą służyć przez wiele lat i zawsze będą w modzie. Klasyczny design w odcieniach szarości i bieli to idealne rozwiązanie dla osób ceniących sobie czysty i prosty wystrój pokoju dla najmłodszych członków rodziny. Kolekcja Calmo obejmuje takie produkty jak komody, półki, biurka czy kontenerki, które mogą stać się ciekawym i funkcjonalnym elementem wyposażenia pokoju dziecka czy nastolatka. Oferujemy również wykonanie projektu pokoju dziecka.

Aktywne filtry

Meble Pinio Calmo dla dzieci małych i dużych

Uniwersalność funkcjonalna i estetyczna - tak najprościej określić meble Pinio Calmo. Meble z tej kolekcji to propozycja zarówno do pokoju małego dziecka, jak i nastolatka. Komody, szafy, kontenery, czy regały z pewnością okażą się niezastąpione w każdym przypadku. Meble możesz dostosować do swoich potrzeb dzięki wykorzystaniu oferowanych przez nas dodatków. Przykładowo, do komody bez trudu zamontujesz przewijak, niezbędny w pokoju, w którym śpi niemowlę.

Kiedy przewijak przestanie już być potrzebny, szybko i wygodnie go zdemontujesz, pozostawiając sobie do dyspozycji w pełni funkcjonalną komodę. Estetyczna uniwersalność przejawia się w minimalistycznym projekcie mebli, który dotyczy zarówno kształtów brył, jak i barw płyt. Biel i szarość, które dominują w tej kolekcji, doskonale wkomponują się we wnętrze nowoczesne, jak również klasyczne. Co więcej, według własnego uznania możesz zastosować kolorowe dodatki czy dekoracje, które na pewno nie będą się gryzły kolorystycznej z meblami Pinio Calmo.