Nasza strona używa plików „cookies" m.in. w celach reklamowych i statystycznych. Więcej infomacji >>

Kolor

Kolor

Materiał dominujący

Materiał dominujący

Rozmiar łóżka

Rozmiar łóżka

Kolekcja Hoppa to niezwykłe meble w stylu skandynawskim dla niemowląt i dzieci, których wyróżnikiem jest duża funkcjonalność i minimalistyczna estetyka. Kiedy dziecko wyrasta z wieku niemowlęcego, łóżeczko 140x70 cm, można szybko rozszerzyć i przekształcić w tapczanik o wymiarach 160x70 cm, dzięki czemu posłuży dziecku jeszcze w wieku przedszkolnym i wczesno szkolnym. Natomiast z pozostałych elementów po przekształceniu łóżeczka można zbudować nowe mebelki. Boczne moduły oraz drabinkę łóżeczka można przekształcić w biureczko dla starszaka wraz z pomysłowym organizerem na ścianę, na którym można zawiesić różne pojemniki. Meble wykonane są z giętej bukowej sklejki wraz z połączeniem lakierowanej płyty MDF, całość w matowym wykończeniu

Aktywne filtry

Komoda trzyszufladowa z kolekcji Bellamy Hoppa to niezwykle pojemny mebel. Do komody można zamontować funkcjonalną nakładkę do przewijania.

Czas Oczekiwania 4 tygodnie
Przewijak uniwersalny do zamontowania np. na łóżeczku lub komodzie od producenta mebli Bellamy.
Ostatnie sztuki w magazynie
885,00 zł
Regał pasujący idealnie do pozostałych mebli kolekcji Hoppa ,doskonale wkomponowuje się w aranżacje pokoju dziecka.
Czas Oczekiwania 4 tygodnie
Szafa 2-drzwiowa Bellamy Hoppa – piękny i niezwykle pojemny mebel, niezbędny w każdym dziecięcym pokoju.
Czas Oczekiwania 4 tygodnie

Szuflada 120x60cm sprawia, że łóżeczko Twojej pociechy staje się jeszcze bardziej funkcjonalne. Szuflada jest bardzo pojemna – idealna by przechowywać w niej pościel, pieluchy czy zabawki.

Czas Oczekiwania 4 tygodnie
1 645,00 zł

Urocze łóżeczko niemowlęce, które mimo niewielkich gabarytów jest bardzo funkcjonalne, gdyż może przekształcić się w tapczanik z barierkami.

Czas Oczekiwania 4 tygodnie
1 645,00 zł
Łóżeczko - tapczanik dzięki swojej funkcjonalności przeznaczone jest zarówno dla niemowlaka i starszego dziecka. Będzie spełniał funkcje spania przez wiele lat.
Czas Oczekiwania 4 tygodnie