0 Item - 0,00 zł 0
W koszyku nie ma jeszcze produktów
Razem (brutto) 0,00 zł

Półeczki do pokoju dziecięcego – zdecyduj się na oryginalne modele

 

Ergonomia w każdym wnętrzu jest bardzo ważna, dlatego zachęcamy do zakupu półeczek do pokoju dziecięcego, które niewątpliwie zwiększą funkcjonalność. Więcej miejsca do przechowywania bez ograniczenia przestrzeni użytkowej, to zawsze duży plus, dlatego warto korzystać z tego typu rozwiązań, tym bardziej że poza prostymi modelami, możesz wybrać te naprawdę oryginalne.

 

Półeczki w wersji 3D

 

Bardzo ciekawym elementem dziecięcego pokoju mogą być półeczki naścienne w wersji 3 D, tzn. zabudowane od frontu i w oryginalnym kształcie. Półeczki do pokoju dziecięcego np. w kształcie chmurek świetnie komponują się z błękitnymi, szarymi czy też białymi ścianami. Dodatkowo efekt 3D dodaje wrażenia przestrzenności i niewątpliwie urozmaica design pokoju dziecka.  

 

Miejsce do przechowywania książeczek i misiów

 

Częściowo zabudowane półki są niezwykle praktyczne, gdyż można bez obaw przechowywać na nich zarówno książki, jak i zabawki. Dodatkowe zabezpieczenie sprawia, że prawdopodobieństwo, że rzeczy spadną jest mniejsze, a przy tym zyskują ładną oprawę. Zabudowane półeczki warto uzupełnić tymi otwartymi, na których można wyeksponować przytulanki. Zabudowana półka może sprawdzić się również do postawienia na niej lampki nocnej, kiedy w pokoju dziecięcym nie ma małej szafki. Montaż na odpowiednim poziomie zapewnia funkcjonalność tego elementu dla dziecka. Dzięki temu może samo dbać o czystość i uporządkowanie rzeczy w swoim pokoju. Nasza oferta półeczek dekoracyjnych zachwyci nawet najbardziej wymagających.       

Aktywne filtry

24h
wysyłka
Biała ścienna półka Jabadabado Biała ścienna półka Jabadabado
24h
wysyłka
SALE
-25%
OUTLET Kids Concept Wieszak...
24h
wysyłka
Półka króliczek, Jabadabado Półka króliczek, Jabadabado
235,00 zł
29,90 zł
24h
wysyłka
Wieszak biała chmurka Wieszak biała chmurka
24h
wysyłka
Wieszak Królik, Jabadabado Wieszak Królik, Jabadabado
24h
wysyłka
Wieszak Miś, Jabadabado
24h
wysyłka
Wieszak niebieski pies 2szt
24h
wysyłka
Wieszak pies różowy 2 szt Wieszak pies różowy 2 szt
29,90 zł
24h
wysyłka
Wieszaki na ubrania słoń