Półeczki i wieszaczki

Półeczki i wieszaczki

Półeczki do pokoju dziecięcego – zdecyduj się na oryginalne modele

Ergonomia w każdym wnętrzu jest bardzo ważna, dlatego zachęcamy do zakupu półeczek do pokoju dziecięcego, które niewątpliwie zwiększą funkcjonalność. Więcej miejsca do przechowywania bez ograniczenia przestrzeni użytkowej, to zawsze duży plus, dlatego warto korzystać z tego typu rozwiązań, tym bardziej że poza prostymi modelami, możesz wybrać te naprawdę oryginalne.

Półeczki w wersji 3D

Bardzo ciekawym elementem dziecięcego pokoju mogą być półeczki naścienne w wersji 3 D, tzn. zabudowane od frontu i w oryginalnym kształcie. Półeczki do pokoju dziecięcego np. w kształcie chmurek świetnie komponują się z błękitnymi, szarymi czy też białymi ścianami. Dodatkowo efekt 3D dodaje wrażenia przestrzenności i niewątpliwie urozmaica design pokoju dziecka.  

Miejsce do przechowywania książeczek i misiów

Częściowo zabudowane półki są niezwykle praktyczne, gdyż można bez obaw przechowywać na nich zarówno książki, jak i zabawki. Dodatkowe zabezpieczenie sprawia, że prawdopodobieństwo, że rzeczy spadną jest mniejsze, a przy tym zyskują ładną oprawę. Zabudowane półeczki warto uzupełnić tymi otwartymi, na których można wyeksponować przytulanki. Zabudowana półka może sprawdzić się również do postawienia na niej lampki nocnej, kiedy w pokoju dziecięcym nie ma małej szafki. Montaż na odpowiednim poziomie zapewnia funkcjonalność tego elementu dla dziecka. Dzięki temu może samo dbać o czystość i uporządkowanie rzeczy w swoim pokoju. Nasza oferta półeczek dekoracyjnych zachwyci nawet najbardziej wymagających.