0 Item - 0,00 zł 0
W koszyku nie ma jeszcze produktów
Razem (brutto) 0,00 zł

Troll Torsten

W kolekcji Torsten znajdują się bodaj najbardziej różnorodne kolorystycznie meble z całej oferty firmy Troll. Meble Troll Torsten to konstrukcje wielokolorowe, co nie jest tak częste, jeśli chodzi o produkty wykonane w stylu skandynawskim. Do takiego właśnie stylu zaliczają się meble dziecięce Torsten, jak również wszystkie pozostałe propozycje marki Troll.

Aktywne filtry

SALE
-10%
Komoda TORSTEN seal... Komoda TORSTEN seal...
2 759,00 zł 2 483,10 zł
SALE
-10%
Komoda TORSTEN... Komoda TORSTEN...
2 759,00 zł 2 483,10 zł
SALE
-10%
Łóżeczko TORSTEN 120x60... Łóżeczko TORSTEN 120x60...
SALE
-10%
Łóżeczko TORSTEN 120x60... Łóżeczko TORSTEN 120x60...
SALE
-10%
Łóżeczko TORSTEN 140x70... Łóżeczko TORSTEN 140x70...
SALE
-10%
Łóżeczko TORSTEN 140x70... Łóżeczko TORSTEN 140x70...

Oryginalne meble Troll Torsten

Meble Troll Torsten to komody, łóżeczka i przewijaki, a każdy z nich to mebel wielokolorowy. W przeciwieństwie do wielu innych serii mebli skandynawskich, w tej wcale nie dominuje biel. Główny motyw stanowi zwykle kolor drewna. Niemniej jednak meble Troll Torsten są połączeniem koloru naturalnego drewna z grafitem lub bielą. Poza tym zwykle występują również dodatkowe wstawki, w innym odcieniu koloru drewna. W przypadku komody są to nóżki oraz fronty szuflad, w przypadku łóżeczka – barierki. Zróżnicowanie barw sprawia, że meble Torsten nie są aż tak minimalistyczne, jak większość mebli skandynawskich. Jednocześnie ich forma wciąż jest surowa – nie ma tu mowy o wymyślnych ornamentach czy złotych gałkach. Wręcz przeciwnie, ornamentów ani gałek nie ma w meblach Troll Torsten wcale.

 

Wykonane z drewna brzozowego, złożone przy użyciu wysokiej jakości spoiw, meble dziecięce Torsten to produkty klasy premium, Wysoka jakość zapewnia nie tylko długą wytrzymałość konstrukcji, ale dotyczy również bezpieczeństwa użytkowania mebli przez dzieci. Spoiwa, jak również farby wykorzystane przy produkcji mebli Torsten, to produkty ekologiczne, antyalergiczne i pod każdym innym względem w pełni bezpieczne dla zdrowia dzieci.