0 Item - 0,00 zł 0
W koszyku nie ma jeszcze produktów
Razem (brutto) 0,00 zł

Meble Nuki - łóżka dla dzieci

Pierwszy samodzielny pokój stanowi nie lada wyzwanie aranżacyjne zarówno dla rodziców, jak i dla dzieci. Powinien być urządzony wraz z dzieckiem i dopasowany do jego potrzeb oraz zainteresowań. Zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem i wyboru najlepszych mebli oraz łóżka, które będzie zapewniało odpowiedni komfort podczas snu.

Aktywne filtry

Meble Nuki - idealne łóżka do pokoju dziecka

Dostępne w naszym asortymencie łóżka są idealną propozycją dla dzieci, które przenoszą się do swojego własnego pokoju. Posiadamy kilka rodzajów łóżek, które różnią się wielkością, kształtem i konstrukcją. Jednym z interesujących modeli, który z pewnością zachwyci małe księżniczki jest łóżko Dream House Nuki. Jego oryginalna forma, przypominająca kształtem domek, umili każdą chwilę i zapewni przyjemne sny. Dla wielu dziewczynek tego typu łóżko stanie się miejscem codziennej zabawy z lalkami i misiami, którym może zapewnić schronienie we własnym domu. Łóżko posiada zaokrąglone i ręcznie szlifowane krawędzie. Ma idealnie gładką powierzchnię, a także nie ma widocznych mocowań, dzięki czemu jest całkowicie bezpieczne. Najmłodsze pociechy mogą bez obaw z niego korzystać.

Łóżka dla dzieci Nuki - profesjonalne wykończenie

Oferowane łóżka z kolekcji Nuki zostały utrzymane w stylu skandynawskim. Posiadają ciekawą konstrukcję, którą wzbogaca północnoeuropejski minimalizm. Dostępne w naszym sklepie internetowym łóżka są całościowo wykonane z brzozowej sklejki z uwzględnieniem nowoczesnych technologii. Dlatego też są lekkie i delikatne, jednak posiadają wysoką wytrzymałość i są odporne na ciężar do 150 kg. Naszą najbardziej klasyczną wersją łóżka Nuki jest model Dream Orzech. Został zaprojektowany zgodnie z zasadami pedagogiki Montessori. Jest to model w stylu retro. Posiada trzy warianty ułożenia: z wyższym bokiem lewym lub prawym albo symetrycznym ułożeniem. Do każdego zestawu można dobrać wysuwaną szufladę, idealną do przechowywania kołdry i poduszek. Łóżka można dopasować pod względem wielkości pokoju i wzrostu dziecka tak, aby zapewniały wysoki komfort spania.