0 Item - 0,00 zł 0
W koszyku nie ma jeszcze produktów
Razem (brutto) 0,00 zł

Meble Bami Bibi

Znakomitym rozwiązaniem podczas aranżacji dziecięcego pokoju są meble Bami Bibi, które będą idealne dla małej księżniczki. Kolekcja Bibi została zaprojektowana z myślą o małych dziewczynkach, które pragną stworzyć swój baśniowy świat. Wybierając nasze meble, sprawisz, że dziecięcy pokój stanie się przytulny, klimatyczny, a Twoje dziecko będzie chciało spędzać w nim mnóstwo czasu.

Aktywne filtry

Meble Bami Bibi do pokoju dziewczęcego

W pierwszych momentach życia dostępne w naszym asortymencie drewniane łóżeczko zapewni maluszkowi bezpieczeństwo i wygodę podczas snu. Posiadamy modele z jednym lub dwoma kontenerkami umieszczonymi po bokach łóżeczka, dzięki czemu wszystkie akcesoria możesz mieć w zasięgu ręki. Kontenerki zostały stworzone z kwadratów dodających charakterystycznego akcentu. Dodatkowo posiadają urocze uchwyty w formie kwiatów. Do kompletu warto wybrać komodę lub szafkę przeznaczoną do przechowywania ubrań. W kolejnych etapach życia małej damy wystarczy przearanżować pokój niemowlęcy na pokój dziewczęcy, wybierając łóżko z tej samej kolekcji. Takie rozwiązanie to duża oszczędność czasu i pieniędzy, ponieważ pozostałe meble są ze sobą kompatybilne.

Wytrzymałe meble do pokoju dziecięcego

Meble Bami Bibi są bardzo wytrzymałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne. Nasi klienci przez wiele lat cieszą się ich wyglądem. Ze względu na odpowiednią pielęgnację meble nadal prezentują się jak nowe. Powstały z naturalnych surowców pochodzących z polskich nadleśnictw w tym głównie z drzew liściastych, takich jak brzoza lub olcha. Dodatkowo posiadają płytę MDF z certyfikatem FSC, którą można pomalować na różne kolory. Kolekcja Bibi cieszy się dużym zainteresowaniem wśród rodziców oraz ich córek. Wszystkie drewniane elementy są ręcznie malowane i bardzo starannie wykończone, o czym świadczy ich wysoka jakość. Meble posiadają drewniane nóżki ścinane na brzegach, które prezentują się bardzo elegancko. Ponadto wszystkie szuflady zostały wzbogacone o ciche prowadnice z efektem krytym, dzięki czemu maluch może słodko spać, a Ty w tym czasie spokojnie uporządkujesz przestrzeń. Wybierz wysokiej klasy meble Bami Bibi i stwórz swojej małej księżniczce bezpieczną przestrzeń do zabawy oraz nauki.