Dlaczego my ?

  • Bogaty asortyment
  • Miła obsługa sklepu
  • Szybka realizacja zamówień
Zara

Zara

Kolekcja Novelies Zara – uniwersalne meble dla dzieci i młodzieży

Kolekcja Novelies Zara to meble, które idealnie wpisują się w obecne trendy. Proste, nowoczesne formy osadzone są na nóżkach z naturalnego dębowego drewna. Meble występują w dwóch kolorach – szlachetnej szarości i rozświetlającej pokój bieli. Kolekcja mebli Novelies Zara idealnie nadaje się do pokoju małego dziecka, ale dzięki swojej uniwersalności będzie służyła także nastolatkowi.

 

Meble w pokoju dziecięcym powinny być raczej stonowane – w ten sposób będziemy mieć możliwość dopasowania do nich różnych dodatków. Jeżeli wybierzemy zbyt charakterystyczne kolory lub wzory na meblach to będzie nam potem bardzo trudno dobrać do nich dywan, obrazy czy pościel - a pamiętajmy o tym, że gust naszego dziecka na pewno będzie się zmieniał na przestrzeni lat. W ten sposób nie będziemy musieli co kilka lat wymieniać mu wszystkich mebli na nowe i zaoszczędzimy sporo pieniędzy.

 

Na naszej stronie rodzice często decydują się na skorzystanie z oferty mebli Novelies Zara. Twórcy zdecydowali się na użycie tutaj przede wszystkim bieli oraz drewna, co tworzy bardzo eleganckie i jednocześnie przytulne wrażenie. W swojej ofercie mają oni zarówno szafki, jak i łóżka, biurka, komody i półki. Można więc za jednym razem zaplanować od razu cały pokój dziecięcy i na spokojnie już dekorować go wedle własnego uznania. A jeżeli nie jesteśmy do końca przekonani do białego koloru - możemy również zdecydować się na meble w odcieniach szarości.