Dlaczego my ?

  • Bogaty asortyment
  • Miła obsługa sklepu
  • Szybka realizacja zamówień
Tutu White

Tutu White

Meble Bami Tutu White

Kolekcja Bami Tutu White wyróżnia się prostotą, minimalizmem, klasą i ponadczasowym stylem. Dzięki temu jest przeznaczona dla osób, które cenią wysokogatunkowe meble będące zawsze na topie. Wybierz klasyczne meble, na bazie których za pomocą elementów uzupełniających oraz dekoracyjnych stworzysz oryginalne i ciekawe aranżacje. 

Proste i minimalistyczne wykończenie mebli, sprawdzi się niezależnie od stylu pomieszczenia

Meble Bami to kolekcja dedykowana do pokoju dziecka. W jej skład wchodzą łóżeczka, łóżka, szafy, biurka i półki, które wyróżniają się najwyższą jakością wykonania i zastosowanych materiałów. Cała kolekcja Bambi Tutu White jest ze sobą kompatybilna, dlatego urządzając pokój, zdecyduj się na wszystkie jej elementy, dzięki czemu zyskasz pewność, że całość będzie prezentować się znakomicie. Oferowane łóżko jest niezwykle wygodne, praktyczne i posiada standardową formę. Zostało wyposażone w szeroką szufladę, podwyższony zagłówek i przynóżek, które sprawiają, że mebel zyskuje większą funkcjonalność. Jest ono wyprodukowane z drzew liściastych uzyskanych z polskich nadleśnictw, które charakteryzują się doskonałą jakością. 

Ponadto oferujemy naszym najmłodszym klientom biurko, które zapewnia wygodę podczas nauki i rozrywki. Zostało stworzone z dębu sonoma, a fronty powstały z białej płyty laminowanej. Takie połączenie to akcent przewodni stylu skandynawskiego, który pasuje także do nowoczesnego designu i pomieszczeń, w których dominują drewniane elementy lub inne dekoracje. Dostępne w naszych katalogach meble Bami występują także w innych wersjach kolorystycznych, dzięki czemu można je dopasować do własnych aranżacji wnętrz.