Snap

Snap

Kolekcja Pinio Snap – nowoczesne meble dla Twojego dziecka

Kolekcja Pinio Snap to nowoczesne meble o prostej formie z wstawkami z drewna bukowego. Do produkcji kolekcji Snap użyto nowoczesnej metody wykończenia obrzeży płyty laminowanej – bezspoinowe wykończenie laserowe. Dzięki takiemu rozwiązaniu meble posiadają niewidoczną fugę, są jeszcze wytrzymalsze oraz wodoodporne. Występuje w bieli oraz ciemnej szarości.

Kolekcja Pinio Snap – meble dla dzieci dużych i małych

W produkcji mebli z kolekcji Pinio Snap zastosowano wiele nowoczesnych rozwiązań technicznych, dzięki czemu wyposażenie to odznacza się swoją wyjątkową funkcjonalnością. Bezspoinowe wykończenie laserowe elementów w kolekcji Pinio Snap sprawia, że jest ono doskonale zabezpieczone przed potencjalnymi uszkodzeniami, zachowując przy tym swój ładny i estetyczny wygląd.

Jedną z najistotniejszych cech, jakimi powinny wyróżniać się nowoczesne meble dla dzieci, jest ich trwałość. Jeśli cenią sobie Państwo wytrzymałe u funkcjonalne meble, kolekcja mebli Pinio Snap będzie stanowić doskonały wybór! Zachęcamy zatem do bliższego zapoznania się z wyjątkową ofertą My Sweet Room – tutaj odszukać można mnóstwo ciekawych pozycji!

Kolekcja Pinio Snap jest w stanie usatysfakcjonować nawet najbardziej wymagających klientów. Decydując się na to wyjątkowe wyposażenie, mogą wybrać Państwo wśród dwóch wariantów kolorystycznych – klasycznej bieli oraz ciemnej szarości, projektując dane wnętrze zgodnie z własnymi preferencjami.