Dlaczego my ?

  • Bogaty asortyment
  • Miła obsługa sklepu
  • Szybka realizacja zamówień
Babushka

Babushka

Babushka to jedna z najnowszych kolekcji marki Wood Luck. Znajdziesz w niej w zasadzie wszelkie niezbędne meble dziecięce wykonane w niepowtarzalnym stylu. Przyjrzyjmy się charakterystyce mebli dziecięcych Babushka marki Good Luck. Zachęcamy do zapoznania się z opisem kolekcji, a następnie z poszczególnymi pozycjami w poniższej kategorii.

Babushka, czyli kolekcja w stylu Wood Luck

Meble Babushka nie odbiegają znacząco od wcześniejszych propozycji marki Wood Luck. Przypominamy, że mowa tutaj o jednej z najbardziej znanych, ekskluzywnych polskich marek mebli dziecięcych. Propozycje od tego producenta to zwykle meble białe, a w każdym razie utrzymane w jasnej kolorystyce. Wyróżniają się połączeniem funkcjonalności z estetyką poprzez połączenie dużej pojemności z zastosowaniem charakterystycznych rozwiązań estetycznych, między innymi poprzez wprowadzenie elementów retro.

Seria Babushka to meble ze szczególnie mocno zaznaczonym akcentem retro. Zdecydowanie wyróżnia to te meble na tle propozycji innych producentów, a także pozostałych z kolekcji marki Wood Luck. Jednocześnie wciąż mowa o pojemnych i mądrze zaprojektowanych meblach, które dzięki swojej funkcjonalności sprawdzą się w każdym pokoju dziecięcym. Podobnie jak pozostałe meble Wood Luck również modele z serii Babushka utrzymane są w jasnej kolorystyce.

Meble Babushka – bogata oferta jakościowych produktów

Kolekcja Babushka zawiera komplet mebli do pokoju dziecięcego, a wszystkie te propozycje są dostępne w naszym asortymencie. Znajdziesz u nas szafy Babushka Wood Luck,  komody, regały, łóżeczka, przewijaki i biurka. Z założenia meble z serii Babushka przeznaczone są głównie dla najmniejszych pociech, jednak z powodzeniem będą im służyły też w kolejnych latach.

Warto podkreślić, że meble z serii Babushka to nie tylko najwyższa wartość estetyczna, ale też jakościowa. Konstrukcje są w głównej mierze wykonane z płyt meblowych i mdf. Natomiast nóżki szaf, komód czy biurek wykonano z drewna bukowego. Połączenie tych materiałów, wraz z zastosowaniem lakieru wodnego, to gwarancja najwyższej jakości.

Ponadto meble Babushka to gwarancja bezpieczeństwa. Wszelkie materiały zastosowane do konstrukcji mebli, jak również kleje i lakiery, spełniają wymagania bardzo restrykcyjnej normy EN71/3. Co więcej, meble zostały wyposażone w zabezpieczenie przed przewracaniem się. Wstawiając do pokoju dziecka meble dziecięce Babushka Wood Luck, możesz zachować spokój w kwestii bezpieczeństwa malucha.