0 Item - 0,00 zł 0
W koszyku nie ma jeszcze produktów
Razem (brutto) 0,00 zł

Babushka to jedna z najnowszych kolekcji marki Wood Luck. Znajdziesz w niej w zasadzie wszelkie niezbędne meble dziecięce wykonane w niepowtarzalnym stylu. Przyjrzyjmy się charakterystyce mebli dziecięcych Babushka marki Good Luck. Zachęcamy do zapoznania się z opisem kolekcji, a następnie z poszczególnymi pozycjami w poniższej kategorii.

Babushka, czyli kolekcja w stylu Wood Luck

Meble Babushka nie odbiegają znacząco od wcześniejszych propozycji marki Wood Luck. Przypominamy, że mowa tutaj o jednej z najbardziej znanych, ekskluzywnych polskich marek mebli dziecięcych. Propozycje od tego producenta to zwykle meble białe, a w każdym razie utrzymane w jasnej kolorystyce. Wyróżniają się połączeniem funkcjonalności z estetyką poprzez połączenie dużej pojemności z zastosowaniem charakterystycznych rozwiązań estetycznych, między innymi poprzez wprowadzenie elementów retro.

Aktywne filtry

Seria Babushka to meble ze szczególnie mocno zaznaczonym akcentem retro. Zdecydowanie wyróżnia to te meble na tle propozycji innych producentów, a także pozostałych z kolekcji marki Wood Luck. Jednocześnie wciąż mowa o pojemnych i mądrze zaprojektowanych meblach, które dzięki swojej funkcjonalności sprawdzą się w każdym pokoju dziecięcym. Podobnie jak pozostałe meble Wood Luck również modele z serii Babushka utrzymane są w jasnej kolorystyce.

Meble Babushka – bogata oferta jakościowych produktów

Kolekcja Babushka zawiera komplet mebli do pokoju dziecięcego, a wszystkie te propozycje są dostępne w naszym asortymencie. Znajdziesz u nas szafy Babushka Wood Luck,  komody, regały, łóżeczka, przewijaki i biurka. Z założenia meble z serii Babushka przeznaczone są głównie dla najmniejszych pociech, jednak z powodzeniem będą im służyły też w kolejnych latach.

Warto podkreślić, że meble z serii Babushka to nie tylko najwyższa wartość estetyczna, ale też jakościowa. Konstrukcje są w głównej mierze wykonane z płyt meblowych i mdf. Natomiast nóżki szaf, komód czy biurek wykonano z drewna bukowego. Połączenie tych materiałów, wraz z zastosowaniem lakieru wodnego, to gwarancja najwyższej jakości.

Ponadto meble Babushka to gwarancja bezpieczeństwa. Wszelkie materiały zastosowane do konstrukcji mebli, jak również kleje i lakiery, spełniają wymagania bardzo restrykcyjnej normy EN71/3. Co więcej, meble zostały wyposażone w zabezpieczenie przed przewracaniem się. Wstawiając do pokoju dziecka meble dziecięce Babushka Wood Luck, możesz zachować spokój w kwestii bezpieczeństwa malucha.