0 Item - 0,00 zł 0
W koszyku nie ma jeszcze produktów
Razem (brutto) 0,00 zł

Troll Sun Natural

Słoneczna kolekcja mebli od Troll to wyjątkowa propozycja, która doskonale sprawdzi się w pokojach urządzonych w stylu rustykalnym lub stylu bohoProdukty udostępnione w ramach tej serii są bardzo naturalistyczne. Występują w naturalnych kolorach drewna. Jest to rozwiązanie charakterystyczne dla trendów sprzed kilkunastu, a nawet kilkudziesięciu lat. Tym samym meble Troll Sun Natural są ewidentnym nawiązaniem do rozwiązań klasycznych, choć jednocześnie pozostają zaliczane raczej do mebli nowoczesnych. Wszystko za sprawą designu. 

Aktywne filtry

SALE
-10%
Komoda z przewijakiem SUN... Komoda z przewijakiem SUN...
2 299,00 zł 2 069,10 zł
SALE
-10%
Łóżeczko SUN 120x60 natural... Łóżeczko SUN 120x60 natural...
1 469,00 zł 1 322,10 zł
SALE
-10%
Łóżeczko SUN 140x70 natural... Łóżeczko SUN 140x70 natural...
2 199,00 zł 1 979,10 zł

Meble Troll Sun Natural z drewna brzozowego

Rozwiązania konstrukcyjne, które wykorzystano w meblach Troll Sun Natural, odpowiadają popularnym rozwiązaniom stosowanym w meblach XXI wieku. Uboga ornamentyka, czy też brak gałek w drzwiach i szufladach dowodzą, że meble Sun Natural to produkty zasługujące na miano nowoczesnych.

Meble dziecięce Troll Sun Natural powstają z drewna brzozowego. Jest to materiał najczęściej wykorzystywany przez producenta mebli Troll. Łotewska firma korzysta z naturalnych zasobów kraju, w którym posiada swoją siedzibę. Jednak nie tylko dostępność drewna brzozowego sprawia, że producent wykorzystuje je do produkcji mebli.

Jego trwałość połączona z elastycznością i stosunkowo niską wagą sprawiają, że trudno o lepszy materiał do konstrukcji lekkich, poręcznych i wytrzymałych mebli. Obróbka drewna również jest relatywnie prosta. Spoiwa wykorzystane przy konstrukcji mebli Troll Sun Natural to preparaty nietoksyczne, bezpieczne dla zdrowia dzieci i dorosłych. Warto również podkreślić, że wszystkie meble Troll powstają poprzez wykorzystanie metod ekologicznych, które nie zagrażają dobru środowiska.