0 Item - 0,00 zł 0
W koszyku nie ma jeszcze produktów
Razem (brutto) 0,00 zł

Troll Sun Natural

Słoneczna kolekcja mebli od Troll to wyjątkowa propozycja, która doskonale sprawdzi się w pokojach urządzonych w stylu rustykalnym lub stylu bohoProdukty udostępnione w ramach tej serii są bardzo naturalistyczne. Występują w naturalnych kolorach drewna. Jest to rozwiązanie charakterystyczne dla trendów sprzed kilkunastu, a nawet kilkudziesięciu lat. Tym samym meble Troll Sun Natural są ewidentnym nawiązaniem do rozwiązań klasycznych, choć jednocześnie pozostają zaliczane raczej do mebli nowoczesnych. Wszystko za sprawą designu. 

Aktywne filtry

Meble Troll Sun Natural z drewna brzozowego

Rozwiązania konstrukcyjne, które wykorzystano w meblach Troll Sun Natural, odpowiadają popularnym rozwiązaniom stosowanym w meblach XXI wieku. Uboga ornamentyka, czy też brak gałek w drzwiach i szufladach dowodzą, że meble Sun Natural to produkty zasługujące na miano nowoczesnych.

Meble dziecięce Troll Sun Natural powstają z drewna brzozowego. Jest to materiał najczęściej wykorzystywany przez producenta mebli Troll. Łotewska firma korzysta z naturalnych zasobów kraju, w którym posiada swoją siedzibę. Jednak nie tylko dostępność drewna brzozowego sprawia, że producent wykorzystuje je do produkcji mebli.

Jego trwałość połączona z elastycznością i stosunkowo niską wagą sprawiają, że trudno o lepszy materiał do konstrukcji lekkich, poręcznych i wytrzymałych mebli. Obróbka drewna również jest relatywnie prosta. Spoiwa wykorzystane przy konstrukcji mebli Troll Sun Natural to preparaty nietoksyczne, bezpieczne dla zdrowia dzieci i dorosłych. Warto również podkreślić, że wszystkie meble Troll powstają poprzez wykorzystanie metod ekologicznych, które nie zagrażają dobru środowiska.