Dlaczego my ?

  • Bogaty asortyment
  • Miła obsługa sklepu
  • Szybka realizacja zamówień
Basic

Basic

Klasyczne, a jednocześnie nowoczesne – takie są meble Wood Luck Basic, które łączą w sobie te dwie pozorne sprzeczności. To wyjątkowo praktyczne meble, które jednocześnie zachwycają estetyką, będąc wyjątkowo praktycznymi i uniwersalnymi. Sprawdź naszą ofertę mebli Basic, które spełnią wymagania nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Meble Wood Luck Basic – zakres oferty

Zastanawiasz się, co możesz znaleźć w kolekcji Basic marki Wood Luck? Są tutaj wszystkie meble niezbędne w pokoju małego i nieco większego dziecka. To najbardziej podstawowa kolekcja producenta, a więc niejako z definicji powinna obfitować w różnorodne meble.

Wood Luck Basic to między innymi liczne łóżka. Znajdziesz tutaj łóżeczka dla najmniejszych pociech, jak również łóżka dla dzieci kilkuletnich. Specjalną propozycję stanowią łóżka piętrowe Wood Luck Basic. Znajdziesz tutaj również komody, które wyróżniają się zastosowaniem wyjątkowo inteligentnych rozwiązań. Wygodne komody Wood Luck Basic to pojemne szuflady, a także boczne regały, które zajmują minimum dodatkowego miejsca, jednocześnie dostarczając przydatnej przestrzeni użytkowej i stanowiąc element ozdobny. Podobne rozwiązania zastosowano w szafach Wood Luck Basic.

Meble Wood Luck Basic – cechy charakterystyczne

Meble z serii Basic marki Wood Luck wyróżniają się między innymi kolorem. Domeną wszystkich mebli Wood Luck jest jasna barwa wykończenia. Zarówno górne części mebli, jak i nóżki utrzymane są w jasnej kolorystyce, która jednak przybiera różne odcienie. W przypadku mebli z kolekcji Basic zastosowano jednolitą barwę kaszmirową. Meble te są zatem uniwersalne, ponieważ doskonale wkomponują się w każde wnętrze, a jednocześnie można tutaj mówić o nieco oryginalnej, eleganckiej stylistyce.

Producent stawia na wygodę użytkowników, stosując rozwiązania przyczyniające się do zwiększenia komfortu. Niewątpliwie jednym z takich rozwiązań jest zastosowanie wspomnianych wcześniej regałów w komodach i szafach. Ponadto szuflady są wyposażone w system push-to-open. Zatem wystarczy kliknięcie, aby szuflada się otworzyła.

Bezpieczeństwo to niewątpliwie najważniejsza cecha mebli dziecięcych. W przypadku mebli Basic Wood Luck można mówić o najwyższym stopniu bezpieczeństwa. Każdy mebel posiada zabezpieczenie, dzięki któremu ryzyko przewrócenia się konstrukcji staje się niemal zerowe. Każdy najmniejszy element konstrukcyjny mebla spełnia wymagania norm bezpieczeństwa, podobnie zresztą jak zastosowany w nich lakier wodny czy kleje. Korzystając z mebli Basic polskiej marki Wood Luck, możesz być spokojna o bezpieczeństwo dzieci.