Dlaczego my ?

  • Bogaty asortyment
  • Miła obsługa sklepu
  • Szybka realizacja zamówień
Bianka

Bianka

Meble Novelies Bianka – stylowe art deco

Meble z kolekcji Bianka to oferta ekskluzywnych modeli wykonanych w stylu art deco. Konstrukcje mebli to połączenie drewna, płyt MDF i płyt laminowanych. Kolekcja Bianka to idealny wybór dla osób, które cenią sobie wyjątkowy design. Jest to zestaw mebli wykonanych w stylu art deco. Ręcznie robione nóżki, porcelanowe gałki oraz stylowe frezy sprawiają, że pokój staje się wyjątkowy a jego mieszkaniec jest prawdziwym księciem lub księżniczką. Meble z serii Bianka w całości wykonano w kolorze bieli, co czyni je niezwykle uniwersalnymi.

Seria Novelies Bianka to nie tylko wyjątkowy styl, ale również funkcjonalność charakterystyczna dla mebli od tego producenta. Głębokie szafy i pojemne szuflady to znak rozpoznawczy mebli Bianka. Warto również zwrócić uwagę na dodatki, takie jak przewijak montowany do komody 

Novelies Bianka to meble dla wymagających

Kolekcja Novelies Bianka spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników, i to nie tylko dzięki wyjątkowo eleganckiemu designowi w stylu art deco. Uwagę zwraca również jakość wykończenia mebli. Poddawane testom jakości materiały konstrukcyjne oraz farba antyalergiczna spełniająca wymogi norm polskich i europejskich to gwarancja bezpieczeństwa.