0 Item - 0,00 zł 0
W koszyku nie ma jeszcze produktów
Razem (brutto) 0,00 zł

Filtruj według

Funkcja tapczanika

Funkcja tapczanika

Ilość drzwi

Ilość drzwi

Rozmiar łóżka

Rozmiar łóżka

Kolekcja Marylou to śliczna kolekcja mebli dziecięcych o bardzo klasycznej stylistyce. Meble Bellamy Marylou występują w kolorze białym. Nadają aranżacji jasność i ciepło. Meble wykonane są z wysokiej jakości płyty MDF oraz płyty meblowej. Cechą charakterystyczną są eleganckie metalowe gałki występujące w większości mebli z kolekcji.

Meble Bellamy Marylou to propozycja dla rodziców, którzy cenią sobie prostotę i chcą zapewnić swojemu dziecku spokojny rozwój w pierwszych miesiącach jego życia. Cała kolekcja utrzymana jest w kolorze białym, dzięki czemu nie występuje tutaj ryzyko, iż nasze dziecko będzie za bardzo rozpraszać się jaskrawymi kolorami łóżeczka, komody czy szafek. Dzięki temu powinno ono lepiej spać i faktycznie odpoczywać w czasie, gdy będzie przebywać w pokoju. Jednocześnie kolor biały daje tutaj rodzicom możliwość dobrania dowolnych dodatków, dzięki czemu całość nabierze charakteru i umożliwi łatwe wprowadzanie zmian w późniejszych etapach życia dziecka.

Meble Bellamy Marylou to przede wszystkim klasyka, która zawsze sprawdza się najlepiej. Będzie to idealne rozwiązanie w momencie, gdy rodzice nie decydują się na poznanie płci dziecka – ale jednocześnie chcą już zająć się dekorowaniem pokoju dziecięcego. Są one na tyle uniwersalne i eleganckie, że sprawdzą się zarówno w przypadku chłopca, jak i dziewczynki. Wszystkie meble Marylou przeszły odpowiednie testy i są w 100% bezpieczne w użytkowaniu. Powinny one idealnie sprawdzić się także w późniejszych latach, gdyż nasza dorastająca pociecha może dopasować do nich dowolne dodatki - kolorową kołdrę, pudełka na biurko, naklejki - i w dalszym ciągu będą one dobrze się prezentować. 

Aktywne filtry