0 Item - 0,00 zł 0
W koszyku nie ma jeszcze produktów
Razem (brutto) 0,00 zł

Biblioteczki na książki

Czytanie rozwija wyobraźnię dziecka i jest świetnym sposobem na wspólne spędzenie czasu. Aby jednak bez trudu odnaleźć ulubioną książkę i uniknąć jej zniszczenia, warto wyposażyć pokoik w biblioteczkę na książki. Dzięki niej wyeksponujesz piękną kolekcję baśni swojego dziecka i ułatwisz zachowanie porządku w pokoju. W sklepie internetowym Mysweetroom.pl przygotowaliśmy je w wielu odsłonach, aby ułatwić Ci wybór idealnego mebla.

Biblioteczki na książki idealne do pokoju dziecięcego

Kolekcja książeczek to często duma maluchów – chętnie chwalą się wśród swoich bliskich. Aby żadna okładka nie uległa zniszczeniu, a ulubione tytuły znalazły się w zasięgu ręki, umieść w pokoiku dziecka biblioteczki na książki dostosowane do jego wzrostu. Ułatwi to dziecku również wybór tytułu, który przeczytacie wspólnie przed snem. Jeśli jednak chcesz uchronić niektóre tytuły przed uszkodzeniem, wybierz wiszące biblioteczki, które możesz umieścić na dowolnej wysokości.

Biblioteczki na książki dostępne w sklepie internetowym Mysweetroom są opracowane z myślą o najmłodszych użytkownikach. W przypadku niektórych modeli znajdziesz dodatkowe udogodnienia, takie jak piłeczki sensoryczne. W ten sposób jeszcze lepiej zatroszczysz się o prawidłowy rozwój swojego dziecka. Pojemna biblioteczka może pomieścić także inne obiekty – zabawki, dekoracyjne figurki czy ramki ze zdjęciami. Niektóre z modeli są wyposażone w dodatkowe szuflady przeznaczone na przechowywanie różnych drobiazgów. Wszystko to sprawia, że staną się piękną dekoracją pokoju.

Aktywne filtry

SALE
-15%
Bellamy Rainbow horizon półka Bellamy Rainbow horizon półka
425,00 zł 361,25 zł
SALE
-15%
Bellamy Rainbow sage półka Bellamy Rainbow sage półka
425,00 zł 361,25 zł
SALE
-15%
Bellamy Rainbow snow półka Bellamy Rainbow snow półka
425,00 zł 361,25 zł
SALE
-15%
Bellamy Rainbow sunset półka Bellamy Rainbow sunset półka
425,00 zł 361,25 zł
SALE
-10%
Drewniana biblioteczka... Drewniana biblioteczka...
1 000,00 zł 900,00 zł
SALE
-5%
Regał Bookworm biały Wood Luck Regał Bookworm biały Wood Luck
999,00 zł 949,05 zł
SALE
-5%
Regał Bookworm kaszmir Wood... Regał Bookworm kaszmir Wood...
999,00 zł 949,05 zł
SALE
-5%
Regał Bookworm oliwka Wood... Regał Bookworm oliwka Wood...
999,00 zł 949,05 zł
SALE
-5%
Regał Bookworm sklejka Wood... Regał Bookworm sklejka Wood...
1 050,00 zł 997,50 zł

Bezpieczne i estetyczne biblioteczki na książki

Biblioteczki na książki dostępne w naszym sklepie internetowym Mysweetroom charakteryzują się estetycznym wyglądem. Są to przede wszystkim uniwersalne modele w jasnej kolorystyce – brązowe i białe. Dzięki temu będą dorastały razem z dzieckiem i jego zmiennymi upodobaniami. Świetnie dopasują się do wystroju pokoju w każdym stylu. Jeśli jednak zależy Ci na oryginalnych akcentach, możesz zdecydować się na pastelowe odcienie.

Wszystkie biblioteczki na książki Mysweetroom to propozycje renomowanych producentów. Decydując się na nie, zyskujesz gwarancję najwyższej jakości i bezpieczeństwa. Biblioteczki są stabilne i lekkie, co pozwala uniknąć wielu potencjalnych wypadków. Są one wykonane z nieszkodliwych materiałów pokrytych farbami, które nie szkodzą dzieciom. Możesz zatem bez obaw wykorzystać je do pielęgnowania pasji do książek u dzieci w każdym wieku. Z naszymi biblioteczkami będzie to naprawdę przyjemne!

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu!