Dlaczego my ?

  • Bogaty asortyment
  • Miła obsługa sklepu
  • Szybka realizacja zamówień

Baseny z kulkami

Basen z kulkami dla dzieci 

 

Niegdyś basen z kulkami dla dzieci był luksusem, dostępnym w bawialniach dla dzieci, a dziś to element, który może znaleźć się w pokoju Twojego dziecka. Niewielki rozmiar produktu sprawia, że to doskonały wybór do każdego pokoju niezależnie od metrażu, jednocześnie jego średnica jest na tyle duża, że bez problemu zmieści się w nim nawet kilkulatek.

 

Basen na kulki dla dzieci - budowa zapewniająca bezpieczeństwo

 

Wszystkie baseny z kulkami dla dzieci są wykonane z elastycznej pianki, a w związku z tym doskonale przystosowane do szalonej zabawy kilkulatka. Mogą do nich wskakiwać, a także nurkować w piłeczkach. Każdy basen ma obłe i miękkie krawędzie, dlatego nie ma obaw, że dziecko podczas zabawy skaleczy się czy nabije sobie guza. Również piłki wykonane są z miękkiego tworzywa sztucznego, a jednocześnie są trwałe, elastyczne i odporne na pękanie. Ponadto, nawet jeśli dziecko włoży kulkę do buzi, to ze względu na sporą średnicę, nie ma szans jej połknąć.

Piłki są jednolite, bez widocznych łączeń, dlatego dziecko nie otrze sobie naskórka. Ponadto tworzywo, z którego zostały wykonane, jest nietoksyczne. Dzieci w basenach bardzo chętnie chowają swoje zabawki, a potem szukają w gąszczu piłeczek, co jest dla nich świetną zabawą. Wyrzucają je ze środka, a następnie z powrotem do basenu. Często organizują z rodzeństwem czy kolegami i koleżankami bitwy na kulki. Basen z kulkami jest miękki, nic złego się maluchowi nie stanie, a radości i pisków jest co niemiara! 

 

Design, który robi wrażenie i łatwość czyszczenia

 

Warto zwrócić uwagę na fakt, że basen z kulkami dla dzieci dostępny jest w wielu różnych kolorach, które świetnie można dopasować do dominujących barw w pokoju dziecka. Również piłki są różnokolorowe, ale dopasowane do basenu. Ściągany pokrowiec z bawełny i poliestru można prać w pralce, zatem odświeżenie i wyczyszczenie zabawki nie będzie problemem. Dla dziewczynki polecamy różowe, beżowe i miętowe baseny. Dostępne są również czarne, szare czy też wzorzyste, idealne do pokoju  utrzymanego w błękitach lub odcieniach szarości.