Blog - jak urządzić pokój dziecka?

Jak wybrać oświetlenie do pokoju dziecięcego?
54 wyświetlenia

Urządzając pokoik dla dziecka rodzica stają przed wieloma trudnościami. Jednym z nich jest wybór oświetlenia. Odpowiednio rozmieszczone lampy i kinkiety bardzo często tworzą klimat pokoiku i to od nich zależy komfort przebywania w pokoju. Jak więc wybrać odpowiednią lampę, aby jednocześnie pasowała do wystroju wnętrza, ale też spełniała swoje podstawowe zadanie?

Jak wybrać łóżeczko dla niemowlaka?
414 wyświetlenia

Jakie łóżeczko dla niemowlaka? Ten wybór to jedna z pierwszych decyzji jaka staje przed przyszłymi rodzicami. Jak szybko się okazuje wcale nie jest to taka prosta decyzja. Obecnie producenci prześcigają się nie tylko w szerokiej ofercie różnorakich modeli, kolorów i wzorów, ale i materiałów z jakich są zrobione. Nic więc dziwnego, że wielu rodziców stawia sobie pytanie – jakie łóżeczko dla noworodka? Jakie będzie bezpieczne, funkcjonalne a jednocześnie estetyczne?

Jak urządzić wąski pokój dla dziecka?
347 wyświetlenia

Wąski pokój dla dziecka? Wszyscy rodzice, którzy próbowali kiedykolwiek urządzić takie pomieszczenie, doskonale zdają sobie sprawę z tego, jak trudne i wymagające to zadanie. Jak więc wyposażyć niewielką przestrzeń, aby zdawała się, być większą, niż jest w rzeczywistości? Oto garść praktycznych porad!

Pokój dla chłopca 7-latka - aranżacje i sposoby jak urządzić
266 wyświetlenia

Przygotowanie pokoju dla chłopca w wieku 7 lat nie jest prostym zadaniem. Przestrzeń ta, aby umożliwiała dziecku komfortowe warunki do nauki, zabawy i wypoczynku powinna być starannie przemyślana. Jak urządzić pokój 7-latka, by spełniał wszystkie wymagania dorastającego chłopca? Podpowiadamy!

Projekt dla dziewczynki z meblami Minko i łóżkiem na antresoli
72 wyświetlenia

Pokój dla siedemnastoletniej Emilii z meblami VOX Creative
60 wyświetlenia

Neutralny pokój dla chłopca niemowlaka z motywem leśnym
29 wyświetlenia

Pokój dla małej dziewczynki - niemowlaka
22 wyświetlenia

Pokój dla Poli z meblami Pinio Siwng i tapicerowanym łóżkiem
26 wyświetlenia

Pokój dla nastolatka z wydzielonymi strefami i meblami VOX Creative
25 wyświetlenia

Pokój dla Wiktorka z łóżkiem domek i motywem dinozaurów
23 wyświetlenia

Pokój z łóżkiem ze zjeżdżalnią dla Elizy
20 wyświetlenia