Dlaczego my ?

  • Bogaty asortyment
  • Miła obsługa sklepu
  • Szybka realizacja zamówień
Nomi

Nomi

Kolekcja Bellamy Nomi – przytulne meble dla Twojego malucha

Nie można zaprzeczyć temu, że każde dziecko zasługuje na swoją własną przestrzeń, w której będzie czuło się swobodnie i przytulnie. Projektując pokój dla swoich podopiecznych, warto zadbać o to, aby wszystko było w nim dopięte na ostatni guzik. Jeśli cenią sobie Państwo solidność i funkcjonalność, wyjątkowa kolekcja Bellamy Nomi powinna okazać się interesującym wyborem. Sięgając po to wyposażenie, można zapewnić swojemu dziecku idealne warunki do nauki, zabawy oraz wypoczynku!

Dlaczego kolekcja Bellami Nomi jest tak popularna?

Planując przestrzeń dla malucha, zazwyczaj bierze się pod uwagę to, jak bardzo trwałe i użytkowe są poszczególne elementy wyposażenia w pokoju dziecięcym. Co więcej, nie powinno się bagatelizować wyglądu wybranych mebli – powinny one być estetyczne i prezentować się bardzo przyjaźnie, aby dziecko dobrze czuło się w swoim otoczeniu.  Taka jest kolekcja mebli dziecięcych Bellamy Nomi. Oryginalne meble z serii Nomi inspirowane są nowoczesnym stylem skandynawskim i urzekają swoim designem. Cała kolekcja zachowana jest w jasnych oraz przytulnych barwach – bieli z dodatkami forniru dębowego. 

Kolekcja mebli dla dzieci Bellami Nomi silnie nawiązuje do popularnego stylu skandynawskiego, wyróżniając się prostym oraz minimalistycznym wyglądem. Są to produkty ładne oraz schludne, które doskonale uzupełnią dziecięcy pokoik.