0 Item - 0,00 zł 0
W koszyku nie ma jeszcze produktów
Razem (brutto) 0,00 zł

Troll Loft

Meble Troll Loft tworzą popularną kolekcję mebli dziecięcych w stylu skandynawskim. Wyróżnia je bardzo minimalistyczny styl, dzięki czemu produkty stanowią doskonałe uzupełnienie każdego wnętrza. Świetnie sprawdzają się we wnętrzach minimalistycznych, w których pozostałe wyposażenie również utrzymane jest w stylu skandynawskim lub pokrewnym. Niemniej jednak za sprawą prostej konstrukcji oraz skromności kolorystycznej, komodę czy łóżeczko z serii Loft doskonale wkomponuje się zasadzie do każdego pomieszczenia.

Aktywne filtry

SALE
-10%
Komoda z przewijakiem LOFT... Komoda z przewijakiem LOFT...
1 999,00 zł 1 799,10 zł

Nowoczesne meble Troll Loft

Oferowane przez Troll meble dziecięce Loft to konstrukcje estetyczne, utrzymane w stylu nowoczesnym. Jednak nie tylko estetyka jest atutem produktów z tej kolekcji. Nowoczesność mebli Troll Loft ujawnia się również w innych aspektach. Konstrukcje produktów wykonano z zastosowaniem innowacyjnych, nowoczesnych rozwiązań. Standardem w meblach Loft, jak również w pozostałych meblach marki Troll, są na przykład samodomykające się szuflady. Warto również wspomnieć o farbach wodnych, którymi pokryte są powierzchnie mebli. Te nowoczesne środki cechują się ekologicznością oraz brakiem w składzie substancji toksycznych. Tym samym ich stosowanie jest bezpieczne dla środowiska i dla użytkowników – również tych najmniejszych.

 

W naszej ofercie posiadamy pojedyncze meble Troll Loft, jak również oferujemy sprzedaż kompletnych zestawów. Decydując się na zakup całego kompletu, dokonując jednej tylko transakcji, urządzisz większą część pokoju dziecięcego. Zachęcamy do zapoznania się z poszczególnymi meblami Loft, które należą do najciekawszych propozycji z bogatej oferty firmy Troll.